Prezentuję ramkę na współczesne fotografie

22 sierpnia 2012
Wspomnień czar

Jednym z moich ulubionych miejsc w naszym domu jest paradoksalnie klatka schodowa. Zanim pomyślicie, że całkiem zdziwaczałam wyjaśnię Wam dlaczego. Otóż wiszą w niej nasze (czyli moje i Pana M.) zdjęcia z różnych okresów naszej znajomości – z czasów, gdy byliśmy tylko przyjaciółmi, z okresu zaręczyn i małżeństwa. Ilekroć idę tymi schodami patrzę na nie i uśmiecham się do siebie wspominając dni, kiedy zdjęcia te były robione. Spojrzenie na nie to niezawodny wręcz sposób na jakiekolwiek smutki czy chandry.

Pamiętam, że kiedy wybieraliśmy zdjęcia na tę klatkę schodową ciężko było nam dokonać selekcji, bo tyle się przez lata zebrało ładnych fotografii, które przypominają nam miłe chwile. Oczywiście koniec końców wyjścia nie było i trzeba było się zdecydować. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest już gadżet, który nie wymaga dokonania takiego wyboru i pozwala cieszyć oko wręcz nieograniczoną ilością zdjęć, co szczególnie cenne w dobie fotografii cyfrowej, kiedy robimy czasami wręcz setki zdjęć dziennie.


Ten gadżet to oczywiście ramka cyfrowa, którą nawet sama już dałam kiedyś w prezencie mojej Babci (jak już kiedyś pisałam wszelkie prezenty związane ze zdjęciami bliskich to wręcz gwarantowany sposób na zadowolenie starszych pokoleń). Ostatnio przypomniała mi o nim koleżanka z biura, która dostała taką ramkę w prezencie ślubnym i postawiła sobie na biurku. Dzięki temu w wolnej chwili może spojrzeć na różne zdjęcia swoje i swojego obecnie już męża. Aż zazdroszczę jej tej możliwości i też zastanawiam się nad sprawieniem sobie takiego gadżetu! 
Ramka cyfrowa Intenso 10″ Mediacreator – cena: 389 zł (www.agito.pl)

Ramka cyfrowa Rollei Design 4083 biała – cena: 234 zł (www.agito.pl)
Ramka cyfrowa Rollei Key Frame 200 czarny – cena: 89 zł (www.agito.pl)

Jak widać na powyższych zdjęciach ramki cyfrowe dostępne są w różnych kolorach, wielkościach i modelach, a od tych parametrów oczywiście zależna jest ich cena. Ta ostatnia wersja to pewna wariacja opisywanego już kiedyś na blogu breloczka, która pozwoli mieć zawsze przy sobie zdjęcia ukochanych osób.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.agito.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Agito to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zielone jabłuszko dla wielbicieli czwórki z Liverpoolu

Następny

Prezentuję sposób na bujanie w obłokach

Comments are closed here.