Prezentuję sposób na bujanie w obłokach

26 sierpnia 2012
Na działkę albo na balkon
Jak Wam minął przedostatni wakacyjny weekend? My spędziliśmy go na działce, gdzie co prawda było trochę deszczowo (Pan M. mógł więc wykorzystać swój wodoodporny kapelusz), ale na szczęście przebłyski słońca także się zdarzały. I właśnie w trakcie tych słonecznych chwil oddawaliśmy się słodkiemu nic nie robieniu i bujaniu, nie tylko w obłokach.
Do bujania służyły nam dwa egzemplarze tego samego genialnego wynalazku – jeden wygrzebany z piwnicy rodziców Panu M., a drugi nabyty niedawno na promocji w jakimś supermarkecie. Choć żaden z nich nie jest przesadnie urodziwy i tak sprawiały nam mnóstwo radości! Pewnie zastanawiacie się teraz jaki to genialny wynalazek mam na myśli, prawda?

Jest to mianowicie hamak! Słowo honoru nie znam osoby, która nie lubiłaby poleżeć w hamaku z książką, kocykiem albo piwkiem. A już bujanie się w pięknym, kolorowym hamaku to prawie szczyt rozkoszy! Czy na samą myśl o takim leżakowaniu nie ogarnia Was błogostan? Żebyście mogli lepiej wyobrazić sobie tę przyjemność spójrzcie na poniższe zdjęcia.
Hamak Czerwona Maszyna – cena: 232 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

 

Hamak Barbados Natura Amazonas – cena: 268 zł (www.sklep-presto.pl)
Taki hamak może być naprawdę oryginalnym prezentem i to nie tylko dla posiadających podmiejskie działki, ale nawet dla takich, którzy okazyjnie na takie jeżdżą, a na co dzień są właścicielami większych balkonów. Te hamaki spokojnie mieszczą się w bagażniku samochodu i pozwalają się cieszyć bujaniem w obłokach na plaży, nad jeziorem, a nawet w górach. Dla par polecam szczególnie ten podwójny hamak, który może być bardzo romantycznym prezentem ślubnym. Osobiście bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu, a Wy?
P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.czerwonamaszyna.pl oraz www.sklep-presto.pl

Linki zawarte w tym wpisie to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

 

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ramkę na współczesne fotografie

Następny

Prezentuję boginię dla mecenasów

Comments are closed here.