Prezentuję kieliszki, z których bogowie byliby dumni

12 września 2012
Aż chce się pić

Jak by to ująć, żeby nie zabrzmiało to jak wyznanie alkoholika? Najlepiej chyba w krótkie, żołnierskie słowa – nie piję codziennie ani nadmiernie, ale prawda jest taka, że większość wieczorów, które spędzamy z Panem M. w domu w pewnym momencie prowadzi nas do pytania: “To co dzisiaj pijemy?” i more often than not odpowiedź brzmi – wino. A dlaczego akurat dziś postanowiłam podzielić się z Wami tą informacją? Gdyż od kilku dni piciu tego szlachetnego trunku towarzyszy pewna dodatkowa przyjemność.

W kategorii atrakcje związane z piciem wina, wymienić można wiele – dobre jedzenie, dobrą muzykę, dobry film, dobrą grę czy dobre towarzystwo, ale prawda jest taka, że w każdym z powyższych przypadków jest jeszcze coś, co może dodać kolejny wymiar tej przyjemności. Skoro nawet zwykła woda lepiej smakuje w ładnym naczyniu, to co dopiero napój bogów!


Kieliszki, które chciałabym Wam dziś zaprezentować nie są po prostu ładne; one są przepiękne i odkąd pojawiły się w naszym domu jeszcze częściej mamy ochotę na wino, tylko po to, żeby rozkoszować się ich widokiem! Zrobione są z kryształu i są dodatkowo ręcznie zrobione, co sprawia, że wyglądają naprawdę wyjątkowo. Poniższe zdjęcia przedstawiają je ‘na pusto’, ale wierzcie mi, że widok tych kieliszków wypełnionych winem i błyszczących w świetle lamp przyciąga jak magnes.

 Kieliszki zdobione Victoria – komplet – cena: 125 zł (www.ajmara.pl)

Takie kieliszki to piękny i zawsze pożyteczny prezent, zwłaszcza z okazji ślubu – choćby nie wiem ile kompletów kieliszków do wina dostali Państwo Młodzi, na pewno z czasem wszystkie się przydadzą, a że te są naprawdę wyjątkowe nie ma obawy, że ktoś jeszcze podaruje taki sam zestaw! A jeśli Państwo młodzi są wielbicielami innych, na przykład mocniejszych trunków, to w www.ajmara.plznajdziecie także kryształowe kieliszki do koniaku, likieru czy whisky. Dodatkowo takie ręcznie zdobione rzeczy są zawsze świetnym prezentem dla osób z zagranicy, gdzie wszelkiego rodzaju rękodzieło jest bardzo cenione i w związku z tym odpowiednio droższe. Jedyna wada tych kieliszków także związana jest z faktem, iż są one ręcznie zdobione – nie można ich myć w zmywarce, ale biorąc pod uwagę ich piękno i odświętny charakter myślę, że nawet najbardziej leniwa pani domu (czyli ja!) da radę umyć je własnoręcznie.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.ajmara.pl

Wpis jest wynikiem współpracy ze www.ajmara.pl,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.
Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję królową polskich kryminałów

Następny

Prezentuję kulki, których nie da się zgubić

Comments are closed here.