Prezentuję manifesty współczesnej młodzieży

30 września 2012
mój pokój – moja twierdza

Pamiętacie wpis o manifeście nowoczesnych kobiet? Jeśli nie, to oczywiście zachęcam do jego przeczytania. W tamtym wpisie pisałam o tablicy doskonale odzwierciedlającej moje podejście do pewnych czynności domowych (swoją drogą, doskonale wpisuje się ona w panującą obecnie, także na blogach, dyskusję o perfekcyjnych paniach domu). Dzisiaj, niejako na zakończenie cyklu prezentów z okazji dnia chłopaka, chcę zaprezentować Wam coś podobnego, tylko bardziej młodzieżowego!

Kiedy myślę sobie o moim pokoju z czasów młodości, a także o pokojach moich ówczesnych znajomych, to naszymi ulubionymi sposobami ich dekoracji, a jednocześnie wyrażania siebie były plakaty. Ta tendencja chyba nie minęła, a wręcz nasiliła się, gdyż dostępne dzisiaj plakaty są o niebo ładniejsze i ciekawsze niż te z okresu, kiedy byłam nastolatką.


Poniżej znajdziecie mały przegląd dostępnych obecnie plakatów – jak widać znajdzie się coś i dla zbuntowanego nastolatka, i dla wielbiciela gier, i dla maniaka samochodowego, i dla kibica, a także dla mnóstwa innych osób. Taki plakat sam w sobie jest prezentem raczej niedrogim i skromnym, ale jeśli chcecie nadać mu bardziej wyszukanego charakteru, wystarczy wraz z plakatem podarować odpowiednią ramę, w którą można go oprawić. 
Keep calm and keep out, plakat – cena: 12,90 zł (www.galeriaplakatu.com)

Achtung gaming, plakat – cena: 14,90 zł (www.galeriaplakatu.com)

Dream cars, plakat – cena: 14,90 zł (www.galeriaplakatu.com)

Barcelona Messi collage, plakat – cena: 14,90 zł (www.galeriaplakatu.com)

Są też oczywiście plakaty z ulubionymi gwiazdami współczesnej młodzieży – królują tu Justin Bieber, One Direction i aktorzy z sagi Zmierzch, ale one wydają mi się mało oryginalne. I ponownie, choć opisuję ten pomysł niejako na zakończenie cyklu z okazji dnia chłopaka, to jak najbardziej polecam plakaty także jako prezenty dla dziewczyn, tylko wtedy faktycznie lepsze może być One Direction niż Leo Messi.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.galeriaplakatu.com
Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niepowtarzalny element garderoby

Następny

Prezentuję idealne naczynie na jesienne wieczory

Comments are closed here.