Prezentuję powrót cyklu prezentów z okazji dnia chłopaka

21 września 2012
drobiazg dla chłopców, którzy lubią bawić się w wojnę
Według statystyk (które być może tym razem nie kłamią) w ostatnich dniach coraz częściej trafiacie tutaj poszukując prezentów na dzień chłopaka. Oczywiście przedstawione w ubiegłym roku z tej okazji motoryzacyjne DVD, gadżet dla podrywacza, książka z obrazkami i niesamowite przeżycia sprawdzą się także w tym sezonie, ale chyba nie sądziliście, że pozostawię Was bez świeżej porcji pomysłów na prezenty dla chłopaków!
Dziś będzie to drobiazg, o którym miałam zamiar napisać już od dłuższego czasu, a który będzie rewelacyjnym prezentem z okazji takiego święta jak dzień chłopaka. To wszystko dlatego, że jest niewielki, niedrogi i niezbyt poważny czyli właśnie taki jak to święto! A jeśli jeszcze dodam, że można go świetnie spersonalizować, to już chyba będziecie się zastanawiać czy takie prezenty istnieją.

A one istnieją! I po polsku nazywają się nieśmiertelnikami, a z angielskiego ‘dog tag’ czyli tabliczki na psy. Kojarzy je każdy kto kiedykolwiek widział jakikolwiek amerykański film wojenny, więc jest to świetny prezent dla chłopców, którzy lubią bawić się w wojnę.
Nieśmiertelnik US Dog Tag – cena: 15 zł (www.militaria.pl)

Takie nieśmiertelniki można dostać w przeróżnych sklepach, m.in. oferujących gadżety militarne, ale to co jest w nich najlepsze to możliwość personalizacji i to na dwa sposoby! Po pierwsze ‘wybijając’ na nich tekst, a po drugie grawerując go. Moim zdaniem ‘wybity’ tekst jest bardziej męski, ale decyzja co do metody, a także samego tekstu należy oczywiście do Was. Osobiście sądzę, że świetnym pomysłem na prezent dla chłopaków z klasy albo grupy jest podarowanie każdemu chłopakowi takiego nieśmiertelnika z jego imieniem lub ksywką oraz nazwą/numerem klasy czy grupy. Co o tym myślicie?

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.militaria.pl
Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję kulki, których nie da się zgubić

Następny

Prezentuję niepowtarzalny element garderoby

Comments are closed here.