Prezentuję chustę dla całej rodziny

30 października 2012
Wielki i kolorowy kawałek materiału

Dzisiejszy wpis należy do całkowicie nowej kategorii – prezentów dla młodych rodziców i ich pociech! Co prawda media nieustannie straszą nas kryzysem demograficznym, ale prawda jest taka, że dzieci, na szczęście, wciąż się rodzą. A że rodzą się też w moim otoczeniu to czeka Was dziś prezentacja chusty dla całej rodziny.

Ale zanim przejdziemy do chusty to mały wstęp ogólnie o prezentach z okazji narodzin dzieci. Baby showers nie są w Polsce szczególnie modne, z uwagi na różne przesądy, ale prezenty dla dziecka i jego rodziców wręczane już po narodzinach to zupełnie inna sprawa. Dają je dziadkowie, przyjaciele, a nawet współpracownicy. Ja także uczestniczyłam już w kupowaniu i wręczaniu wielu takich prezentów, ale większość z nich nie wykraczała poza bardzo przewidywalny katalog – malutkie ciuszki, wiszące zabawki nad łóżeczko, ewentualnie jakieś akcesoria do pielęgnacji niemowląt. A tymczasem w przeciwieństwie do tych wszystkich maluteńkich rzeczy, które służą wyłącznie dziecku można podarować rodzinie cieszącej się z nowego osobnika coś baaardzo dużego, co będzie prezentem nie tylko dla nowego obywatela, ale także dla mamy i taty!


To coś to chusta do noszenia malucha (ale nie tylko malucha, bo te chusty są zaskakująco wytrzymałe i można w nich nosić nawet trzylatki!). Mam jedną znajomą, która właściwie nie rozstaje się z tą chustą (i tym samym ze swoim dzieckiem), więc jeszcze zanim urodzila się córeczka moich przyjaciół planowałam dać im taki właśnie prezent. W miniony weekend wreszcie ich odwiedziłam i ku ich uciesze podarowałam im wielki i kolorowy kawałek materiału! Uwierzycie mi jak napiszę, że bardzo chcieli coś takiego dostać?

Chusta Madagaskar (Standard) – cena: 189 zł (www.natibaby.pl)

Chusta Lirio (Maxi) – cena: 204 zł (www.natibaby.pl)

  

Jak widać na powyższych zdjęciach po złożeniu ta chusta wygląda całkiem niepozornie, ale kiedy się ją rozłoży, a zwłaszcza odpowiednio zawiąże to dopiero można podziwiać jej możliwości! Istnieje kilka sposobów wiązania chusty (wszystkie na szczęście pokazane w znajdującej się w pudełku ulotce), a także wiele jej wariantów kolorystycznych, ale podstawowa jej zaleta jest jedna – możliwość bycia blisko z dzieckiem bez jednoczesnego uwiązania przy wózku, kołysce czy jakimś równie mało mobilnym sprzęcie. Nie muszę chyba dodawać, że to idealny prezent dla wszystkich aktywnych i outdoorowych rodziców i ich maluchów, prawda?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.natibaby.pl

P.S.2. A jeśli ktoś z Was boi się, iż nieodpowiednio zawiąże chustę i przez to uszkodzi swoje maleństwo, lub ogólnie ma pytania w sprawie chust, to znam rewelacyjną dziewczynę (matkę dwójki chustowanych dzieci), która prowadzi świetne szkolenia z tego sposobu noszenia maluchów – na szkolenia można się umawiać indywidualnie lub w grupie w okolicach Warszawy lub Bydgoszczy. Gdybyście chcieli namiar napiszcie do mnie – dane tradycyjnie w zakładce Kontakt.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję elegancki prezent na wyjątkowe okazje

Następny

Prezentuję “Trójkę” w wielu wcieleniach

Comments are closed here.