Prezentuję elegancki prezent na wyjątkowe okazje

20 października 2012
Prezenty ważne i ważniejsze…

Nawet jeśli nie jesteście stałymi czytelnikami bloga, to pewnie dosyć szybko po trafieniu na tą stronę zorientowaliście się, że jestem prawdziwą maniaczką prezentową. I wcale nie dlatego, że tak lubię dostawać prezenty (choć lubię bardzo), tylko dlatego, że tak wiele uwagi i czasu poświęcam wyborowi prezentów dla innych. Choć staram się, żeby każdy prezent, który wręczam był przemyślany i pasował do osoby, która go dostaje, to nie sposób ukryć, że są prezenty ważne i ważniejsze.

Tak się składa, że te prezenty ważniejsze to na ogół prezenty dla najbliższych osób z tych najważniejszych okazji. Nie można bowiem porównać imienin cioci (akurat jutro się na nie wybieram) z 60-tymi urodzinami własnego Taty, prawda? A ponieważ już za kilka tygodni mój Tata obchodzić będzie ten jubileusz to dziś odbyła się ostateczna runda konsultacji w sprawie prezentu z tej okazji i śpieszę podzielić się z Wami jej wynikami.


Nad prezentem dla Taty z okazji tych urodzin myślałyśmy z siostrą prawie od początku wakacji. Muszę przyznać, że sam pomysł był jej autorstwa, ale ja od razu się z nim zgodziłam. Postanowiłyśmy podarować Tacie elegancki zegarek, bo ten, który nosi odkąd właściwie sięgamy pamięcią już się trochę wysłużył, zaś prawdziwy dżentelmen (a za takiego uważamy naszego Tatę) zasługuje na porządny zegarek. Wybór konkretnego zegarka nie był już taki prosty, ale po wymianie linków do różnych stron internetowych i dzisiejszym wspólnym ich przejrzeniu wybrałyśmy ten, który widzicie na pierwszym z poniższych zdjęć ze względu na bardzo klasyczną formę i odpowiednią kolorystykę (ze względu na kolorystykę odpadł zegarek dla kibica, który widzicie na drugim zdjęciu).
 

Zegarek męski Tissot – cena: 1326 zł (www.swiss.com.pl)

Zegarek Jacques Lemans UEFA Champions League – cena: 980 zł (www.apart.pl)

Zegarek Pierre Lannier – cena: 490 zł (www.apart.pl)
Zegarek dziecięcy Flik Flak FCN018 – cena: 148 zł (www.swiss.com.pl)

Zegarek dziecięcy Flik Flak FFB001 – cena: 207 zł (www.swiss.com.pl)

Mam nadzieję, że podoba Wam się zegarek, który wybrałyśmy dla naszego Taty, aczkolwiek najważniejsze jest oczywiście, żeby spodobał się jubilatowi! Na pewno za to patrząc na powyższe zdjęcia zauważyliście, że przedstawiają nie tylko męskie zegarki. Zamieściłam także damskie i dziecięce wersje zegarków, bo jakoś tak się złożyło, że jest to prezent, który dostawałam i dawałam na różnych etapach swojego życia, ale zawsze z tych najbardziej wyjątkowych okazji. W moim pokoleniu zegarek był jednym z klasycznych prezentów komunijnych, póżniej dostałam kolejny po ukończeniu studiów, a Panu M. podarowałam jeden kiedy zdał egzamin zawodowy. Niezmiennie uważam, że jest to elegancki prezent, a jeśli dodatkowo wygraweruje się coś na spodniej stronie koperty to można go pięknie spersonalizować. Przy okazji zakupu zegarka dla Taty dowiedziałam się, iż w większości porządnych sklepów z zegarkami takie grawerowanie jest darmowe, a to oznacza, że to wręcz grzech nie skorzystać z takiej możliwości!

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.swiss.com.pl oraz www.apart.pl
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję spektakl we własnym domu

Następny

Prezentuję chustę dla całej rodziny

Comments are closed here.