Prezentuję idealne naczynie na jesienne wieczory

5 października 2012
ciepło, cieplej …

Kilka ostatnich poranków sprawiło, że musiałam spojrzeć w oczy niezbyt przyjemnemu, choć oczywistemu, faktowi. I tak później niż się spodziewaliśmy, ale jednak nadeszła jesień. Najbardziej czuć to o właśnie poranku, kiedy jest zimno i mgliście oraz wieczorem, gdy dużo szybciej zapada zmrok i obniża się temperatura. Na jesienne poranki mam tylko jeden – niestety nie bardzo nadający się na prezent – patent: spanie do południa, aż zrobi się cieplej. Natomiast na jesienne, a także zimowe, wieczory pomysłów mam dużo więcej i zdecydowana większość z nich sprawdzi się rewelacyjnie w roli prezentów.

Stali czytelnicy bloga już pewnie wiedzą co to oznacza – seria prezentów dla zmarźluchów powraca! Co prawda wiosną, a nawet latem, prezentowałam kilka pomysłów na podarunki dla osób, które wiecznie marzną, ale jednak to jesień i zima są najlepszymi porami roku, aby o takich rzeczach pisać. Pora zatem zaprezentować Wam idealne naczynie na jesienne wieczory.


Naczynie to, oprócz tego, że oczywiście stanowi ciąg dalszy serii prezentów dla zmarźluchów, kojarzy mi się z początkiem roku akademickiego, więc jest bardzo na czasie. Kiedy moja siostra wyjechała z domu na studia, w ramach ‘wyprawki’ dostała ode mnie dzbanek z podgrzewaczem, podobny do tego, jaki widzicie na pierwszym z poniższych zdjęć. Dosyć szybko stał się on jednym z jej ulubionych sprzętów, bo nie tylko można w nim łatwo zrobić większą ilość herbaty, ale też dłużej utrzymać jej temperaturę, i służył jej przez długie lata. 

Dzbanek z podgrzewaczem Cilio – cena: 129,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)
Dzbanek do herbaty (z wyjmowanym sitkiem) – cena: 99,95 zł (www.tchibo.pl)

Podgrzewacz – cena: 39,95 zł (www.tchibo.pl)

Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć takie dzbanki z podgrzewaczami z moich dwóch ulubionych sklepów, ale oczywiście w wielu sklepach z akcesoriami do domów lub z herbatą znajdziecie inne modele takich naczyń. Choć już sam dzbanek jest bardzo fajnym prezentem, to jeśli szukacie czegoś bardziej okazałego, można stworzyć cały zestaw dla miłośnika herbaty, obejmujący także zaparzacz albo elegancką filiżankę, a przede wszystkim wyjątkową herbatkę do parzenia w tym naczyniu.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.czerwonamaszyna.pl i www.tchibo.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Czerwona MaszynaTchibo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję manifesty współczesnej młodzieży

Następny

Prezentuję spektakl we własnym domu

Comments are closed here.