Prezentuję ciekawy gadżet dla ornitologów

15 listopada 2012
Ćwir, ćwir…

Czy Wy też tak lubicie ptaki? Pan M. je po prostu uwielbia i o ile zawsze lubił się im przyglądać w trakcie różnych wycieczek przyrodniczych, to muszę przyznać, że odkąd przeprowadziliśmy się z bloku do naszego segmenciku ma także często okazję obserwować je w zwyczajne dni w trakcie śniadania przez kuchenne okno. A od niedawna ma ku temu jeszcze więcej sposobności, bo na tym właśnie oknie zainstalowaliśmy karmnik!

Szczerze powiedziawszy o jakimś karmniku myśleliśmy już od pewnego czasu. Były różne koncepcje, począwszy od samodzielnego jego stworzenia przez Pana M. do zainstalowania czegoś na jedynym w naszym mini ogródku drzewie, ale prawda jest taka, że okienny karmnik daje najlepsze możliwości obserwacji ptaków.


A jeśli zastanawiacie się jak taki karmnik okienny wygląda to spójrzcie na poniższe zdjęcie. Czyż nie jest on piękny w swej prostocie?  Karmnik pochodzi z tego samego sklepu, co opisywany nie tak dawno stojak na piloty i chyba widać pewną ich wspólną cechę, prawda? Są to przedmioty, na które aż przyjemnie jest patrzeć, nawet jeśli z karmnika akurat nie korzysta żaden skrzydlaty przyjaciel a w stojaku brak pilotów.

Karmnik dla ptaków Born in Sweden – cena: 59 zł (www.fabrykaform.pl)

Taki karmnik będzie moim zdaniem świetnym prezentem dla całych rodzin, które lubią obserwować ptaki i super okazją dla młodocianych ornitologów do poszerzania swojej wiedzy! Nawet my przez te kilka dni odkąd karmnik został zainstalowany na naszym oknie poczyniliśmy już pewne obserwacje i wiemy co mniej, a co bardziej smakuje naszym skrzydlatym gościom i jakie są ich żywieniowe zwyczaje.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.fabrykaform.pl

Wpis jest wynikiem współpracy ze sklepem Fabryka Form,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.


Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Fabryka Form to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję obuwie dla zmarźlucha

Następny

Prezentuję moje sposoby na minimalizowanie świątecznych wydatków

Comments are closed here.