Prezentuję designerski drobiazg dla mola książkowego

22 listopada 2012
Psiak na straży książek

Pamiętacie designerski drobiazg dla telemaniaka, który opisywałam w jednym z poprzednich wpisów? Dziś chcę Wam przedstawić pomysł na prezent z tej samej kategorii, ale tym razem dla osób, które od przełączania kanałów wolą przewracanie kartek książki. Bohater dzisiejszego wpisu jest nieduży i niedrogi, ma bardzo ciekawy kształt i jest jednocześnie trochę praktyczny, a trochę ozdobny. Brzmi, jak prezent idealny, prawda? 

I tak właśnie jest! Kiedy podarowałam go mojej szwagierce i później zapytałam o jej wrażenia odpowiedziała, że ‘pies wygląda rozkosznie i intrygująco’. A musicie wiedzieć, że nie mam w zwyczaju dawania w prezencie żywych zwierząt (o tym mogłabym napisać w cyklu prezentów, których lepiej unikać). O jakiego zatem psa chodzi? Chyba już wystarczająco Was zaciekawiłam i pora pokazać Wam bohatera dzisiejszego wpisu.


Psiak ten nazywa się Buddy czyli kumpel i właśnie jest takim przyjacielem, który gdy trzeba przytrzyma nasze książki, aby nie przewróciły się na półce (jego poważniejsze określenie to podpórka do książek), a jednocześnie wprawi nas w dobry humor kiedy tylko na niego spojrzymy. Bo czyż można się nie uśmiechnąć spoglądając na takie cudo?

Podpórka do książek Buddy – cena: 59 zł (www.fabrykaform.pl)

Pomijając osoby z bibliotekami stylizowanymi na gabinety dawnych dżentelmenów ciężko mi wyobrazić sobie kogoś komu nie spodobałby się ten gadżet. A już szczególnie będzie on pasował do nowoczesnych wnętrz, w których zamiast tradycyjnych regałów są tylko półki na książki, często także o ciekawych formach. Na takich półkach naprawdę przyda się Buddy, który dopilnuje aby książki nie pospadały ani się nie rozsypały.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.fabrykaform.pl

Wpis jest wynikiem współpracy ze sklepem Fabryka Form,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.


Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Fabryka Form to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję gwiazdki i choinki na świąteczny stół

Następny

Prezentuję pierwszą dostawę świątecznych prezentów

Comments are closed here.