Prezentuję gwiazdki i choinki na świąteczny stół

20 listopada 2012
Miski i miseczki

Nie wiem czy też zauważyliście taką prawidłowość, ale choćby nie wiem ile naczyń człowiek miał w domu to przy większych uroczystościach, zwłaszcza takich jak Święta, i tak brakuje misek i miseczek na te wszystkie potrawy. U mnie w domu tak się składa, że najczęściej brakuje takich mniejszych miseczek – mimo braku talentu kulinarnego jakoś udało mi się dorobić kilku wielkich salaterek czy mis. Dlatego właśnie kiedy trafiłam na miski i miseczki, które chcę Wam dziś przedstawić, od razu pomyślałam sobie jak bardzo by mi się przydały!

Skoro nawet taka marna pani domu jak ja potrzebuje tego rodzaju akcesoriów to wszystkie polskie Nigelle czy mężczyźni stylizujący się na Gordon’a Ramsey’a na pewno także ucieszą się z kolorowych, świątecznych i praktycznych miseczek na różne drobne przekąski lub większe dania. Tym bardziej, że te rzeczy są nie tylko praktyczne, ale też po prostu prześliczne!


A zresztą co ja będę Was przekonywać, spójrzcie sami na poniższe zdjęcia i powiedzcie mi, patrząc w oczy, że nie chcielibyście dostać takich miseczek w prezencie świątecznym. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że komuś mogłyby się one nie spodobać.   

3 miski Sagaform Christmas – cena: 69,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Miska Gwiazdka Sagaform Christmas 24 cm – cena: 83.90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Na pierwszym zdjęciu widzicie cały zestaw miseczek z motywami świąteczno-romantycznymi. Te miseczki nie są za duże, więc będą idealne na przekąski, ale za małe na prawdziwe dania. Natomiast na drugim zdjęciu możecie zobaczyć pojedynczą miskę, która spokojnie pomieści w sobie jakąś pyszną świąteczną potrawę, a jednocześnie będzie piękną dekoracją stołu.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję Japonię widzianą oczami Polaków

Następny

Prezentuję designerski drobiazg dla mola książkowego

Comments are closed here.