Prezentuję obuwie dla zmarźlucha

14 listopada 2012
Bambosze i nie tylko

Po może trochę przydługim wpisie o inauguracji sezonu świątecznego dziś będzie krótko, ale na temat! Podobnie jak w ubiegłym roku tak i w tym na pewno również spora część prezentów opisywanych na blogu w okresie świątecznym będzie jednocześnie należeć do słynnej serii dla zmarźlucha. Tak właśnie będzie z dzisiejszym prezentem, który polecam niejako podwójnie – już jako użytkownik i jako osoba, która w najbliższe Święta zamierza taką rzecz podarować.

Być może pamiętacie ubiegłoroczny wpis o liście świątecznych wpadek. Jeśli nie, to polecam jego lekturę, bo na pewno kilka wymienionych w nim porad przyda się w najbliższym czasie. W każdym razie w tamtym wpisie wspomniałam o jednym z moich prezentów – butach w stylu emu, które akurat ostatnio (w długi listopadowy weekend) bardzo mi się przydały i pozwoliły uniknąć zmarznięcia w te zimne dni. A kiedy jeszcze zobaczyłam najnowszą kolekcję jednego z moich ulubionych sklepów to musiałam Wam pokazać dostępne w nim cuda należące do tego samego rodzaju obuwia!


Ten wzmiankowany jeden z moich ulubionych sklepów to oczywiście Tchibo! W jego najnowszej kolekcji znajdziecie kapcie, które widać na dwóch poniższych zdjęciach. Te pierwsze zamierzam nabyć dla samej siebie (są takie świąteczno-słodkie, a przydadzą mi się nowe kapciuchy), a te drugie podaruję w świątecznym prezencie Mamie Pana M. czyli mojej teściowej, która podobnie jak ja bardzo marznie w stopy! A jeśli same takie kapcie nie wystarczą to w nowej kolekcji Tchibo jest też dostępny nowe typ skarpetek dla zmarźlaków, o których pisałam w ubiegłym roku.   

Kapcie baleriny dla pań – cena: 49,95 zł (www.tchibo.pl)

Damskie kapcie z dzianiny – cena: 59,95 zł (www.tchibo.pl)

Buty Bronte Hi Indigo – cena: 399 zł (www.emu-shop.pl)

Natomiast jeśli znany Wam zmarźlak jest także fashionistką i Wasz budżet na to pozwala to oczywiście polecam jako prezent prawdziwe buty emu, takie jak widać na ostatnim z powyższych zdjęć. Nawet najbardziej znana polska bloggerka czyli Kasia Tusk prezentowała ostatnio stylizację z takimi właśnie bucikami, a to już coś oznacza!


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.tchibo.pl oraz www.emu-shop.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Tchibo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję inaugurację sezonu świątecznego 2012

Następny

Prezentuję ciekawy gadżet dla ornitologów

Comments are closed here.