Prezentuję personalizowane przewodniki dla globtrotterów

27 listopada 2012
Własny Paryż, Rzym czy Nowy Jork

Rozmawiając wczoraj wieczorem z Mamą zorientowałam się, że ten listopad jest dla mnie wyjątkowy nie tylko z uwagi na wyjątkowo ciepłą pogodę jak na tę porę roku – po prostu po raz pierwszy od co najmniej czterech lat spędziłam cały listopad w Polsce! Prawda bowiem jest taka, że w poprzednich latach zawsze starałam się uciec z naszego kraju, choćby na długi weekend, właśnie w listopadzie, gdyż jest to moim zdaniem najbardziej dołujący miesiąc w całym roku. Do dziś wspominam jak parę lat temu polecieliśmy z Panem M. na kilka dni w okolicy 11 listopada do Barcelony i chodziliśmy tam w koszulkach z krótkim rękawkiem podczas gdy tutaj padał deszcz ze śniegiem…

Jeśli inne wpisy na blogu nie zdradziły mnie to teraz chyba już nie macie wątpliwości, że jest ze mnie straszliwie zapalony podróżnik. Właściwie po powrocie z jednego wyjazdu muszę zacząć planować kolejny, choćby krótki i niedaleki, bo inaczej wariuję! Dlatego właśnie kiedy wczoraj odkryłam na czym tak naprawdę polegają City Notebooks firmy Moleskine stwierdziłam, że jest to genialny wynalazek i muszę Wam go bliżej zaprezentować.


Wyobraźcie sobie własny prywatny przewodnik po Waszym ukochanym mieście – ma to co każdy przewodnik mieć powinien czyli mapy, schematy linii transportowych, indeks ulic, ale oprócz tego ma mnóstwo wolnych kartek, na notowanie tego, co dla Was najważniejsze – niezależnie od tego czy są to muzea, kawiarnie czy sklepy, bo to Wy tworzycie ten przewodnik! Czyż nie jest to rewelacyjny pomysł? Taki przewodnik jest moim zdaniem idealnym prezentem dla osób, które tak bardzo marzą o wyjeździe do konkretnego miasta, że czytają mnóstwo książek o nim i oglądają filmy, których akcja się w nim rozgrywa – ten notebook pozwoli on stworzyć listę miejsc, które koniecznie odwiedzą kiedy już ich marzenie się spełni. Będzie to też ciekawy podarunek dla osoby, która na dłuższy czas wyjeżdża do innego miasta (na stypendium czy w ramach wymiany służbowej), bo pozwoli stworzyć niesamowitą pamiątkę z takiego wyjazdu, pełną osobistych wspomnień.

Moleskine City Notebook “Paris” – cena: 48,99 zł (sklep.moleskine.pl)

Moleskine City Notebook “Paris” – cena: 4.42 funta (www.amazon.co.uk)

Na powyższych zdjęciach widzicie taki personalizowany przewodnik po Paryżu (i piękny cytat zawarty w każdym z tych City Notebooks – “dla każdego podróżnika, który ma jakikolwiek własny gust, jedynym użytecznym przewodnikiem jest ten, który sam napisał”), ale dostępne są też wersje dla innych europejskich, amerykańskich czy azjatyckich miast. I kiedy myślę sobie o tym jak bardzo chciałabym mieć taki personalizowany przewodnik to jedynym moim problemem jest decyzja jakiego miasta powinien on dotyczyć, bo niestety mojego ukochanego miasta na świecie jeszcze nie ma w tej serii…


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.amazon.co.uk, ale te przewodniki są też dostępne w Polsce, w tych samych punktach co inne produkty Moleskina, o których już pisałam (notatnik na przepisy, kalendarz roczny i półtoraroczny).

Tagi: ,

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję pierwszą dostawę świątecznych prezentów

Następny

Prezentuję rysunkowy kurs wyboru wymarzonych prezentów

Comments are closed here.