Prezentuję “Trójkę” w wielu wcieleniach

6 listopada 2012
Moje ukochane radio

Miniony weekend upłynął mi nie tylko pod znakiem wizyt na cmentarzach i wspomnień już nieobecnych, ale także, pełen był “Trójki”, gdyż w podróżach i w domu dużo słuchaliśmy naszej ulubionej stacji radiowej. A na koniec weekendu rozkoszowaliśmy się prawdziwą ucztą wszystkiego co trójkowe czyli koncertem z okazji 50-tych urodzin tej stacji, który był nawet transmitowany w TV! I dlatego pomyślałam sobie, że to najwyższa pora przedstawić Wam “Trójkę” w wielu wcieleniach.

Najpierw jednak muszę Wam odpowiedzieć skąd wzięła się moja miłość do “Trójki” – oczywiście z domu, a konkretnie rzecz ujmując od mojego Taty. Do dziś pamiętam, że kiedy jako mała dziewczynka przychodziłam do kuchni na śniadanie radio już grało i tym sposobem od wczesnego dzieciństwa i od samego rana słuchałam właśnie “Trójki”. Pomimo kilku przelotnych romansów z innymi stacjami radiowymi, pozostałam wierna “Trójce” i w naszym domu, przy śniadaniu i nie tylko, a także w samochodzie zawsze ustawiona jest ta właśnie stacja.


Biorąc pod uwagę fakt, iż to Tata zaraził mnie miłością do “Trójki” pewnie nie zdziwi Was informacja, iż dosyć często dostaje on w prezencie rzeczy z nią związane i to nie tylko ode mnie. Podczas niedawnych jego urodzin oprócz eleganckiego zegarka, wśród prezentów znalazła się także poniższa płyta Artura Andrusa o wiele mówiącym tytule “Myśliwiecka”. Pan M. i ja posiadamy tę płytę już od dłuższego czasu i możemy Was zapewnić, że jest ona wspaniałym antidotum na wszelkie jesienno-zimowe smutki i ponure dni, gdyż po prostu nie sposób słuchać jej bez uśmiechu na twarzy. A na drugim z poniższych zdjęć widać biografię “Trójki”, którą mój Tata dostanie od nas w prezencie na imieniny przypadające w drugiej połowie tego miesiąca.
CD “Myśliwiecka” Artur Andrus – cena: 36,49 zł (www.merlin.pl)

“Trójka z dżemem. Palce lizać!” Marcin Gutowski – cena: 36,49 zł (www.merlin.pl)

Różowy kubek “Trójki” + naklejka “Jadę z Trójką” – cena: 33 zł (sklep.polskieradio.pl

Trójkowa skrobaczka do szyb (srebrna) + naklejka “Jadę z Trójką” – cena: 8 zł (sklep.polskieradio.pl)

Ale oprócz wszelkich książek czy płyt wydawanych przez trójkowych dziennikarzy, w słynnym sklepiku-walendziku przy Myśliwieckiej 3/5/7 oraz na stronie internetowej sklep.polskieradio.pl można też nabyć rozmaite gadżety z logo “Trójki”, które także świetnie się sprawdzą w roli prezentów. “Trójkowy” kubek – klasycznie biały z czerwonym logo – mój Tata dostał ode mnie kiedy jeszcze byłam na studiach, ale ten nowy, różowy strasznie mi się podoba i sama chętnie bym taki przygarnęła. A na ostatnim zdjęciu widać “Trójkową” wersję sprzętu dla zimowego kierowcy, która na pewno umili odśnieżanie samochodu. Przy takiej ilości różnorodnych wcieleń “Trójki” dla każdego fana tej stacji radiowej znajdzie się odpowiedni prezent.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.merlin.pl oraz sklep.polskieradio.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Merlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję chustę dla całej rodziny

Następny

Prezentuję designerski drobiazg dla telemaniaka

Comments are closed here.