Prezentuję trzecią dostawę świątecznych prezentów

9 grudnia 2012
małe i słodkie zestawy

Z okazji weekendu pora na kolejną dostawę świątecznych prezentów. Jeśli sądziliście, że pierwsza i druga ich dostawa sprawiła, że mam już podarunki dla wszystkich i nie będę miała co opisywać na blogu to muszę Was wyprowadzić z błędu. Kilka dni temu podliczyłam, że biorąc pod uwagę nasze rodziny oraz firmowe zabawy w stylu Secret Santa Pan M. i ja w sumie potrzebujemy prezentów dla prawie dwudziestu osób! Z czego tak naprawdę Pan M. odpowiada za wymyślenie i kupienie prezentu dla jednej osoby (czyli dla mnie!), a ja mam za zadanie zorganizowanie pozostałych podarunków. A to oznacza, że trzecia dostawa świątecznych prezentów na pewno nie jest ostatnią.

Ale, jak mawia Klarka, do brzegu, czyli wracamy do prezentów. W ubiegłym tygodniu w sekretnej szafce Świętego Mikołaja zostały ukryte:
kosmetyki dla ciała i dla ducha dla kolejnej kobiety z naszej rodziny;
małe pomocne urządzenie dla osoby, która kocha robić idealne zdjęcia;
– świąteczne naczynie;
– film o najlepszym egzotycznym hotelu pod słońcem; oraz
pewien mały i słodki zestaw, który na pewno się Wam spodoba! Jednak zanim Wam go zaprezentuję muszę się przyznać, że ten pomysł na prezent odgapiłam od Happyholic – pewna jego wariacja znalazła się bowiem w pierwszej części jej pomysłów na prezenty gwiazdkowe. A skoro już ustaliliśmy prawa własności do tego pomysłu, pora wreszcie go Wam pokazać!


Firma Chocolissimo wpadła na genialny pomysł stworzenia tematycznych zestawów – czekoladkowych miniaturek różnego rodzaju przedmiotów. Są bardzo słodkie i to nie tylko pod względem smakowym. A zresztą zobaczcie sami:

Zestaw piłkarski XMas – cena: 29,50 zł (chocolissimo.pl)

Zestaw konny XMas – cena: 29,50 zł (chocolissimo.pl)

Zestaw do golenie XMas – cena: 39 zł (chocolissimo.pl)

Czyż nie są one urocze? Postanowiliśmy z Pan M. właśnie jeden z tych zestawów podarować wujkowi, który jest strasznym łasuchem, a z drugiej strony lubi, żeby go zaskoczyć. Jestem absolutnie przekonana, że będzie zachwycony tymi czekoladkami. Jeśli zatem wciąż poszukujecie jakiegoś drobiazgu, czy to na służbowe Secret Santa czy też pod choinkę dla kogoś z rodziny to polecam te małe i słodkie zestawy.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony http://chocolissimo.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Chocolissimo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję pierwsze rezultaty działalności świątecznego pogotowia prezentowego

Następny

Prezentuję raport z firmowej zabawy w Secret Santa

Comments are closed here.