Prezentuję zdrapkę dla obieżyświatów

20 grudnia 2012

czyli o tym jak młodsza siostra może zainspirować człowieka

Co prawda nie napisałam tego we wstępniaku, ale to chyba trochę oczywiste, że moja prezentowa pasje nie rozwinęłaby się aż tak gdyby nie korzystne warunki w domu rodzinnym. Muszę przyznać, że w moim domu wszyscy naprawdę starają się wybierać bardzo starannie przemyślane prezenty, a z moją młodszą siostrą czasem nawet się przekomarzamy która z nas ma lepsze pomysły. Nie raz opisywałam na tym blogu prezenty, które dostałam od niej lub które sama jej podarowałam, ale dziś, chyba pierwszy raz, chcę zaprezentować Wam rzecz, którą to właśnie ona podarowała komuś innemu.

Kiedy rozmawiałyśmy w miniony weekend moja siostra opowiedziała mi, że właśnie spotkała się z bliskim kolegą, z którym już nie zobaczy się przed Świętami, więc dała mu prezent i pozwoliła od razu odpakować. Gdy tylko powiedziała mi co było tym prezentem, nie miałam wątpliwości, że po odpakowaniu była wielka radość – część zachwytów nad tym podarunkiem miałam nawet szansę przeczytać na facebookowym profilu tego kolegi. A jeśli już jakiś mężczyzna jest na tyle pod wrażeniem prezentu, że wrzuca jego zdjęcie na Facebooka, to musi to być coś niesamowitego, prawda?

W tym przypadku była to absolutnie niesamowita mapka zdrapka! I niech Was nie zwiodą zdrobnienia – ta mapka w wersji cały świat ma prawie metr szerokości i ponad pół metra wysokości, więc wcale nie jest malutka. W wersji europejskiej mapka jest trochę mniejsza, ale za to łatwiej na niej zaznaczać wizyty w poszczególnych państwach naszego kontynentu. Jednak to nie jej rozmiar czyni ją takim wspaniałym prezentem – jak sama nazwa wskazuje służy ono do odznaczania, właśnie poprzez ‘zdrapywanie’ krajów i miejsc, które już się odwiedziło. Sami przyznajcie, że jest to genialny pomysł na prezent dla wszystkich obieżyświatów!

mapka zdrapka Europa
Mapka zdrapka Europa (cena: 89 zł; 4gift)
mapka zdrapka świat
Mapka zdrapka Świat (cena: 89 zł; 4gift)

A skoro już jesteśmy przy temacie map to podpowiadam, iż wszelkiego rodzaju mapy i atlasy mogą być bardzo dobrymi prezentami, zwłaszcza dla mężczyzn. Znam kilku takich, którzy mimo wszechobecnej technologii GPS wolą planować trasę podróży wodząc palcem po mapie czy stronach atlasu i oni nigdy nie wzgardzą najnowszym wydawnictwem o interesujących ich regionach. Zatem jeśli jeszcze nie macie pomysłu na świąteczny prezent dla brata, taty czy wujka zastanówcie się czy przypadkiem i oni nie należą do tej kategorii podróżników starej daty.

Zawarte w tym wpisie linki to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję dwie nowe wersje mojej ukochanej gry

Następny

Prezentuję niezwykły kwestionariusz

Comments are closed here.