Prezentuję bardzo kobiece naczynie

4 marca 2013
czy pistolet może być kobiecy?

Aż wstyd, że to już w najbliższy piątek święto wszystkich pań i panienek a ja dopiero dzisiaj zaczynam przedstawiać Wam pomysły na prezenty z tej okazji. Na swoje usprawiedliwienie mam co prawda najwspanialszy prezent na świecie, a dodatkowo w archiwum bloga znajdziecie przecież wpisy z ubiegłorocznego tygodnia kobiecych prezentów, ale nie mogłam przecież zostawić Was tak całkiem bez nowych podpowiedzi, prawda?

Jest pewien rodzaj naczynia, które choć jest częstym prezentem dla par – czy to z okazji parapetówki czy ślubu – moim zdaniem tak naprawdę służy raczej paniom niż panom i dlatego będzie idealnym podarunkiem z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Tym bardziej iż wyjątkowo dobrze pasuje do niezawodnego sposobu na uszczęśliwienie kobiety, który polecam zastosować wszystkim panom w najbliższy piątek.


To naczynie to oczywiście wazon, w którym pięknie wyeksponowane zostaną podarowane kwiaty – najlepiej wybierając wazon zastanowić się jakie kwiaty dana kobieta lubi najbardziej i właśnie do tego dobrać wielkość i kształt tego naczynia. A jeśli jeszcze nie znamy aż tak dobrze kwiatowych gustów osoby, której chcemy podarować taki prezent warto postawić na oryginalność i wybrać wazon nietypowy. Oczywiście specjalnie dla Was znalazłam takie właśnie okazy:  

Wazon Born in Sweden – cena: 179 zł (www.fabrykaform.pl)

Wazon Kare Design Gun Srebrny – cena: 36 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Pierwszy z powyższych wazonów ma w środku specjalną stalową kulę, która ułatwia układanie bukietu w wazonie – bardzo mi się ten pomysł podoba, bo niejednokrotnie kwity po rozwinięciu z ‘firmowego’ opakowania i przełożeniu do wazonu tracą wiele uroku. A ten drugi to oczywiście mały żart, moim zdaniem idealny na takie niezobowiązujące święto jak Dzień Kobiet.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.fabrykaform.pl oraz www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Czerwona Maszyna i Fabryka Form to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję drugi blogowy cykl walentynkowy

Następny

Prezentuję nostalgiczne prezenty z okazji Dnia Kobiet

Comments are closed here.