Prezentuję mały obiekt męskich marzeń

13 marca 2013
czyli o tym, co każdy chłopak posiadać powinien

Po ostatnich – bardziej kobiecych – wpisach na blogu, pomyślałam sobie, że nadeszła pora na męski akcent. I choć na liście pomysłów do opisania jest kilka rzeczy, które mogą ucieszyć tę brzydszą płeć to ja na opisanie żadnej z nich akuratnie nie miałam natchnienia. I wtedy Pan M. podsunął mi genialny pomysł na męski prezent – coś, co absolutnie każdy chłopak posiadać powinien.

Pewnie zastanawiacie się co to takiego może być. Podpowiem Wam – jest to niewielkie, bardzo praktyczne w różnych sytuacjach życiowych i w dodatku dostępne jest w tylu różnych wersjach i cenach, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. To jak wiecie już?


“Scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają…” brzmiał kiedyś przebój i choć moda na piosenkę przeminęła to scyzoryki niezmiennie należą do ulubionych przez mężczyzn gadżetów. Naprawdę przydadzą się wszędzie – w samochodzie, w podróży, a nawet na imprezie, gdy zabraknie korkociągu 😉 

Scyzoryk Climber czarny – cena: 99,45 zł (www.yego.pl)

Scyzoryk Handyman – cena: 231,20 zł (www.yego.pl)

Na powyższych zdjęciach widać dwa przykładowe modele znanej szwajcarskiej marki – oczywiście wraz ze stopniem skomplikowania tego drobiazgu rośnie też jego cena. Wybierając konkretny model warto zastanowić się nad tym do czego przede wszystkim będzie go używał mężczyzna, któremu chcemy go podarować lub skorzystać z maksymy Pana M.: “im więcej opcji tym lepiej”. A ja w ramach tych opcji polecam spersonalizowanie scyzoryka przez wygrawerowanie na nim na przykład inicjałów osoby, która będzie z niego korzystać.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.yego.pl

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich mężczyzn

Następny

Prezentuję najlepszą muzykę na dobranoc

Comments are closed here.