Prezentuję nostalgiczne prezenty z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2013
goździk i co jeszcze?
Jednym z zarzutów wobec obchodzenia Dnia Kobiet jest zawsze PRLowski rodowód tego święta. Podobnie jak w przypadku zarzutów imperialistycznego pochodzenia Walentynek moja odpowiedź brzmi zawsze: “jeśli możemy komuś sprawić radość z jakiejkolwiek okazji, to zawsze warto!”. Ale można też podejść do tematu na wesoło i nawiązać do tego historycznego skojarzenia z Dniem Kobiet.
Tak właśnie zrobił kilka lat temu Pan M. wręczając mi 8 marca goździki i rajstopy czym doprowadził mnie do łez (oczywiście ze śmiechu a nie z rozpaczy). Taki sposób obchodzenia Dnia Kobiet proponuje też jeden z moich ulubionych sklepów – to zresztą nic dziwnego, bo jego nazwa także jest rodem z PRLu.

Sklep spodlady, bo to oczywiście o nim mowa, przesłał mi dziś specjalny newsletter z pomysłami na prezenty z okazji Dnia Kobiet. Tak bardzo mi się one spodobały, że najlepsze z nich prezentuję poniżej – wszystkie są niewielkie, niedrogie i niezwykłe.
Kubek “Kanapki” – cena: 19 zł (www.spodlady.com)
Kubek barowy “Pani Kierowniczka” – cena: 14,90 zł (www.spodlady.com)
Sztuczny goździk – cena: 3,90 zł (www.spodlady.com)

A teraz mini sonda wśród czytelniczek – który z tych trzech prezentów najchętniej byście dostały? Ja muszę przyznać, że wybrałabym kubek z napisem “Pani Kierowniczka”, bo Pan M. i tak sam robi sobie kanapki, a kwiatki to jednak wolę dostawać żywe.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.spodlady.com
Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję bardzo kobiece naczynie

Następny

Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich mężczyzn

Comments are closed here.