Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich mężczyzn

8 marca 2013
jeszcze nie jest za późno!

Dziś Dzień Kobiet. Jeśli jesteś czytelniczką tego bloga to zapewne i bez mojego przypominania doskonale o tym wiesz i zastanawiasz się w jaki sposób święto to uczci Twój mężczyzna, ojciec czy kolega z pracy (swego czasu, kiedy nasz dział w firmie był mniejszy, 8 marca każda kobieta dostawała od męskiej grupy kwiatka i nie powiem, żeby to było niemiłe). A jeśli jesteś czytelnikiem to mam nadzieję, że też o tym pamiętałeś i masz już plan jak dziś pokazać Twojej kobiecie jak wiele dla Ciebie znaczy.

A co jeśli zupełnie zapomniałeś o Dniu Kobiet, nie masz żadnego planu i w dodatku (np. dlatego że nie bardzo wykazałeś się w Walentynki) absolutnie nie możesz dzisiaj dać plamy? Wtedy przyda Ci się mała ściągawka, bo co tu kryć na prezenty zamawiane z Internetu jest już trochę za późno, więc uratować Cię mogą tylko…


Po pierwsze i najważniejsze kwiaty – bez nich jesteś na pozycji spalonej! Ale oprócz kwiatów możesz też zaskoczyć i zachwycić swoją wybrankę samodzielnie przygotowaną kolacją, laurką (papierową lub elektroniczną) lub specjalnym seansem w domowym kinie. Natomiast jeśli chcesz zrobić naprawdę duże wrażenie to zawsze możesz przy pomocy kilku kliknięć i jednego wydruku zafundować swojej kobiecie niezapomniane przeżycia. A zatem Panowie…

Paniom natomiast życzę dnia pełnego radości i słońca oraz rychłego nadejścia prawdziwej wiosny, która pozwoli nam odsłonić swoje wdzięki! Zachęcam także do podzielenia się w komentarzach tym jak zostałyście dziś (lub w poprzednich latach) zaskoczone przez swoich mężczyzn z okazji Dnia Kobiet. Czy ktoś pobije słynne już goździki i rajstopy jakie podarował mi parę lat temu Pan M.?!


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.demotywatory.pl

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję nostalgiczne prezenty z okazji Dnia Kobiet

Następny

Prezentuję mały obiekt męskich marzeń

 • Mój syn rano (po wczorajszej telefonicznej zmowie z M) zapytał czy możemy iść po pracy do kwiaciarni, bo on chce sobie pooglądać 😉 Słodziak kochany :-)

  • Słodziak! I jak to dobrze mieć w domu małego mężczyznę, który pod nieobecność tego dużego zadba o Ciebie!

 • dostałam żonkile od pana pod sklepem. liczy się? 😀

  • ParanoJa, oczywiście, że się liczy! A żonkile zwiastują wiosnę…

 • Szczypta pieprzu

  U mnie w pracy też dawali kwiaty. To bardzo miłe :).

  • Kwiaty zawsze są miłe :)