Prezentuję małą powtórkę materiału z okazji Dnia Matki

20 maja 2013
 ale to już było!
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami więc pora wreszcie zaproponować Wam jakieś pomysły na prezenty z tej okazji. Długo się głowiłam nad tym wpisem, czemu dałam wyraz opisując prezentowe dylematy, ale wczoraj nareszcie zrozumiałam dlaczego. Możecie wierzyć lub nie, ale na blogu jest już ponad 260 wpisów – biorąc pod uwagę, że w każdym wpisie opisuję co najmniej jeden pomysł na prezent, a w niektórych, tak jak w dzisiejszym, jest ich nawet więcej, oznacza to około 300 pomysłów na prezenty! To naprawdę spora baza, więc nic dziwnego, że czasem trudno mi wymyślić coś nowego.
I kiedy tak sobie nad tym rozmyślałam (kombinując też jakby tu ulepszyć etykietowanie wpisów, żeby łatwiej Wam było znaleźć to czego szukacie – jeśli macie jakieś sugestie w tym zakresie to oczywiście dajcie znać), nagle doznałam olśnienia! Przecież wcale nie zawsze to muszą być całkiem nowe pomysły. Czasem, tak jak dziś to mogą być po prostu nowe wersje rzeczy, o których już kiedyś pisałam tylko w zupełnie innym kontekście. Zapraszam zatem na małą powtórkę materiału z okazji Dnia Matki dla zachęty dodając, iż wszystkie dzisiejsze propozycje są w cenach przyjaznych budżetowi i nie wymagają posiadania złotej karty kredytowej.

prezent na dzień matki

 

 

Zacznijmy zatem od tego, że o fartuszkach pisałam nawet dwa razy (prezentując sposób na docenienie kobiety i ciuch dla szefa kuchni) i za każdym razem wpisy te spotkały się z pozytywnym odzewem. Jeśli zatem Wasza mama spędza dużo czasu na gotowaniu i pieczeniu to fartuszek, który widać na pierwszym zdjęciu na pewno będzie udanym prezentem!
Fartuszek Best Mum (najlepsza mama) – cena: 49 zł (www.yego.pl)

Na drugim zdjęciu natomiast możecie zobaczyć lusterko, w którym absolutnie się zakochałam! Co prawda o lusterkach także już kiedyś pisałam, ale to jest tak piękne, tak idealne na Dzień Matki i tak niedrogie, że nawet jeśli macie już inny pomysł na podarunek dla mamy może ono być uroczym dodatkiem!

Lusterko z grafiką by ewuwka – cena: 15 zł (www.pakamera.pl)

Breloczki były pierwszym prezentem jaki wymyśliłam na zlecenie czytelników bloga i do dziś znajdują się w TOP 10 prezentów. A kiedy zobaczyłam ten widoczny na zdjęciu to po prostu się rozpłynęłam – sama słodycz, prawda?

Breloczek Gift Company Super Mama – cena: 55 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Niezależnie od tego czy wybierzecie którykolwiek z powyższych pomysłów czy coś zupełnie innego, nie zapominajcie proszę o niezawodnym sposobie na uszczęśliwienie kobiety czyli kwiatkach dla mamy. Jeśli tego dnia nie będziecie się z nią widzieli osobiście to skorzystajcie z usług poczty kwiatowej – ostatnio sama miałam przyjemność odebrać kwiatową przesyłkę i mieszanka zaskoczenia z radością towarzyszyła mi potem przez cały dzień.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.yego.pl, www.pakamera.pl oraz www.czerwonamaszyna.pl
 
Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: , ,

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję najlepszą muzykę na dobranoc

Następny

Prezentuję odrobinę luksusu dla naszych Mam

Comments are closed here.