Prezentuję małą powtórkę materiału z okazji Dnia Ojca

18 czerwca 2013
czyli stare ale jare (pomysły na prezenty)

Właściwie to od tego wpisu powinien był się rozpocząć tegoroczny cykl prezentów z okazji Dnia Ojca. Skoro bowiem cykl na Dzień Matki zaczął się od małej powtórki materiału, analogicznie powinno być przy święcie naszych Tatusiów. Tak się nie stało, bo tego wpisu nie miałam jeszcze przygotowanego, a już nie mogłam się doczekać, aby pokazać Wam te śmieszne kubeczki dla Taty-Prezesa i Taty-Wędkarza. Dziś wreszcie, pomimo iż jesteśmy na wakacjach (a może właśnie dlatego), znalazłam czas, aby pozbierać różne prezentowe inspiracje i mogę przeprowadzić lekcję powtórkową.

A zatem, które z opisanych już na blogu pomysłów na prezenty, choć w trochę nowych odsłonach, sprawdzą się doskonale jako podarunki na Dzień Ojca? Podpowiem – będą z różnych kategorii, ale zawsze z ojcowskim motywem.


Zarówno piersiówkę jak i spinki do mankietów opisywałam na blogu bardzo dawno temu, ale wciąż uważam, iż są to rewelacyjne pomysły na prezenty. Piersiówka sprawdzi się chyba lepiej w przypadku Taty-outdoorowca, na przykład na rybach lub podczas wędrówek, natomiast spinki to już podarunek dla Taty-eleganta. A jeśli Wasz Tata jest raczej typem domatora? Wtedy należy mu podarować ubranko dla dużych ze sklepu dla małych czyli koszulkę z Endo!    

Piersiówka Best Dad (Najlepszy Tata) – cena: 79 zł (www.yego.pl)

Spinki dla Super-Taty – cena: 89 zł (www.pakamera.pl)

T-shirt dla taty – cena: 27,90 zł (na przecenie; www.endo.pl)

I tym sposobem, mam nadzieję, dostarczyłam Wam pomysłów na prezenty dla chyba każdego typu Ojca. A jeśli Wasz Tata nie mieści się w kategoriach outdoorowiec, elegant, domator to koniecznie napiszcie w komentarzach jak byście go określili, a ja postaram się zaproponować jakiś prezent właśnie dla niego!


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.yego.pl, www.pakamera.pl oraz www.endo.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Pakamera i Endo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , ,

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję Tatę-Prezesa i Tatę-Wędkarza

Następny

Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich dzieci

Comments are closed here.