Prezentuję Tatę-Prezesa i Tatę-Wędkarza

14 czerwca 2013
Dzień Ojca tuż tuż

Pojawienie się w naszym życiu Oleńki spowodowało oczywiście wiele zmian, ale jedną z nich, którą szczególnie mocno uświadomiłam sobie dzisiaj, jest to, że zaczęłam funkcjonować w pewnym sensie poza czasem. Wcześniej zawsze wiedziałam jaki jest dzień tygodnia i miesiąca, a teraz często zdarza mi się pytać dostawcę zakupów, któremu kwituję odbiór, jaki mamy dzień. Dlatego sama przeżyłam mały szok kiedy dziś zajrzałam do mojego kalendarza (czekając aż w sklepach pojawi się mój ulubiony nietypowy kalendarz, korzystam wciąż z ubiegłorocznego ;)) i zorientowałam się, iż Dzień Ojca już tak blisko! A to może oznaczać tylko jedno – czas na kolejny cykl prezentów dla naszych Tatusiów.

W zakładce Kalendarz prezentowy znajdziecie linki do wszystkich pomysłów na prezenty z okazji Dnia Ojca, które proponowałam Wam w ubiegłym roku, ale oczywiście mam dla Was trochę nowych prezentowych inspiracji. Podobnie jak w ubiegłym roku rozpoczniemy od prezentów trochę nostalgicznych.


Wpis o nostalgicznych prezentach z okazji Dnia Kobiet wzbudził tak duże zainteresowanie z Waszej strony, że pomyślałam sobie, iż nie wypada dyskryminować panów i z okazji Dnia Ojca mam dla Was kilka drobnych i nostalgicznych upominków dla naszych Tatusiów. Oto one:   

Kubek barowy “Prezes” – cena: 17,90 zł (www.spodlady.com)

Kubek wędkarza – cena: 24,90 zł (www.spodlady.com)

Kubek “Nie wiem” – cena: 19 zł (www.spodlady.com)

Jak widać na powyższych zdjęciach niezależnie od tego czy Wasz Tata jest (lub chciałby być) prezesem czy wędkarzem, znajdzie się dla niego odpowiedni kubek! Szczególnie polecam ten kubek wędkarza (zresztą z tej samej serii, w podobnej stylistyce, są też kubki działkowicza, łasucha, mola książkowego, maniaka komputerowego i obieżyświata). Kupiłam taki w prezencie świątecznym dla Taty Pana M. i kiedy dotarł do mnie do biura w ostatnim dniu roboczym przed Wigilią znacząca część moich współpracowników żałowała, iż nie zdążą już zamówić podobnych swoich ojcom i teściom. Teraz nadarza się znakomita okazja, aby to nadrobić. A Wy, który kubek wybralibyście dla swojego Taty?


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.spodlady.com
Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zachętę do ukończenia studiów

Następny

Prezentuję małą powtórkę materiału z okazji Dnia Ojca

Comments are closed here.