Prezentuję zabawkę dla dużych dzieci

2 czerwca 2013
i siódmy dzień codziennego blogowania z Moaa

Zanim przejdziemy do tytułowej zabawki dla dużych dzieci dwa słowa podsumowania akcji blogging everyday with Moaa. Po pierwsze, wielkie dzięki dla Moaa za inicjatywę i inspirację! Potrzebowałam takiego ‘kopniaka’, żeby wrócić do częstszego blogowania. Pewnie trybu codziennego pisania na dłuższą metę nie uda się podtrzymać, bo jak słusznie zauważyła Ola to może być trochę za dużo i dla piszącego i dla czytelników, ale mam nadzieję, że nie będzie już kilkutygodniowych przerw w blogowaniu jak to mi się ostatnio zdarzało. Gratulacje dla wszystkich, którzy w wyzwaniu uczestniczyli – miło było Was poczytać, a z niektórymi planuję związać się na dłużej.

A teraz już o zabawce dla dorosłych. Skoro cały ubiegły tydzień poświęcony był prezentom dla dzieci – od zabawki dla malucha przez akcesoria dla przedszkolaka i książkę dla początkującego ucznia aż do gry dla nastolatków, to dziś wypada przyznać, iż dorośli także lubią się bawić i pokazać Wam zabawkę dla dużych dzieci.


W pewnym sensie dzisiejszy wpis jest powtórką tego o zabawce dla większych dzieci, ale jednak nie do końca. Znów historia dotyczy ślubu i młodych, którzy nie potrzebowali zestawów garnków ani obrusów. I znów w gronie przyjaciół po rozważeniu różnych pomysłów zdecydowaliśmy się na konsolę, tyle że tym razem zestaw obejmował także tak modne ostatnio dodatki pozwalające na grę własnym ciałem. Zależnie od firmy noszą one różne nazwy, ale w każdym przypadku zachęcają do tego aby grając nie siedzieć na kanapie tylko się ruszać, ruszać i ruszać!

Kinect + Kinect Adventures – cena: 449 zł (www.agito.pl)

Taki właśnie prezent podarowaliśmy na ubiegłotygodniowym weselu i kiedy już kończyłam świętowanie pierwszego Dnia Matki w nowej roli dostaliśmy od Panny Młodej takiego smsa: “Kochani – prezent od Was jest boski 🙂 Wypróbujemy wspólnie na parapetówie :)” – chyba nie muszę dodawać, że teraz nie mogę się doczekać tej parapetówki u nowożeńców.


P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.agito.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Agito.pl to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków. 
Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niezwykły prezent nie tylko na Dzień Dziecka

Następny

Prezentuję pozytywne prezenty

Comments are closed here.