Prezentuję wakacyjny must-have dla panów

1 lipca 2013
Ile narzędzi można zmieścić w jednym gadżecie?
Po wpisie o wakacyjnym must-have dla pań w cyklu prezentów dla podróżników mam dziś coś dla naszych mężczyzn. O ile jednak dla kobiet sformułowanie must-have  jest właściwie nierozłącznie związane z ciuchami i dodatkami, to w przypadku mężczyzn jest ono raczej używane w stosunku do różnego rodzaju gadżetów. Dlatego nie powinno Was zdziwić, iż dzisiejszy wpis jest w pewnym sensie kontynuacją tego o małym obiekcie męskich marzeń.
Jak może pamiętacie małym obiektem męskich marzeń nazwałam scyzoryk, czyli coś, co każdy chłopak powinien posiadać. W jednym z komentarzy do tamtego wpisu nieoceniona Klarka wspomniała o narzędziu, które robi prawie wszystko, które jej syn dostał od swojej teściowej (sic!) i uważa za najlepsze narzędzie jakie kiedykolwiek miał. Obiecałam wtedy, że multitoole, bo tak profesjonalnie nazywają się te wszystkomające narzędzia, jeszcze się na blogu pojawią i dziś czas dotrzymać danego słowa.
Najpierw kilka słów definicji – multitool, w odróżnieniu od scyzoryka, to raczej zestaw rozmaitych narzędzi, z których wszystkie są równie istotne, niż po prostu nóż z dodatkiem gadżetów. Do typowych elementów takich gadżetów należą kombinerki, piła, śrubokręty i otwieracze. Oczywiście tych funkcji może być kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt i zależnie od ich ilości, stopnia skomplikowania i materiałów, z których są wykonane różna może być także cena takiego supergadżetu. Ja znalazłam dla Was trzy propozycje – minimalistyczną w formie breloczka, klasyczną i wypaśną sygnowaną przez słynnego Bear’a Grylls’a!
Brelok Skarabeusz 5 w 1 – cena: 45 zł (www.toys4boys.pl)

 

Przybornik MULTITOOL Ablis Eco558 – cena: 79,90 zł (www.e-horyzont.pl)

 

Gerber Bear Grylls Ultimate Multi-Tool 0749 – cena: 269 zł (www.military.pl)

I która się Wam, a raczej Waszym mężczyznom, najbardziej podoba? Kiedy konsultowałam te gadżety z Panem M. ten brelok skarabeusz tak go zachwycił, że na pewno go dostanie w prezencie, jeśli nie ode mnie to od licznego grona osób, którym podpowiadam czego mógłby pragnąć z okazji urodzin czy Świąt. Jedyne co mnie martwi, to że kiedy przyczepi ten brelok do swojego kilogramowego podręcznego zestawu kluczy to już wszystkie kieszenie mu się oberwą…

Tagi: , ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję wakacyjny must-have dla pań

Następny

Prezentuję wakacyjny must-have dla globtrotterów

Comments are closed here.