Prezentuję drobne upominki na dzień chłopaka

18 września 2013
keep calm and …

Odliczanie do dnia chłopaka trwa! W tej chwili zostało już mniej niż dwa tygodnie i truizmem jest stwierdzenie, że z każdą chwilą macie coraz mniej czasu, aby wymyślić odpowiedni prezent na tę okazję! Osobiście muszę się Wam pochwalić, że prezent, a właściwie prezenty, które Pan M. dostanie ode mnie tego dnia, czekają już grzecznie ukryte w szafce. Te prezenty przedstawię Wam w kolejnym wpisie, bowiem dziś mam dla Was coś innego – coś bardzo małego, bardzo taniego i bardzo pożytecznego.

Zanim jednak przejdziemy do opisu dzisiejszego pomysłu na prezent dla chłopaka, przypominam o konkursie, który ogłosiłam w poprzednim wpisie. Jest jeszcze trochę czasu, aby w nim wystartować, więc jeśli zamiast kupować prezent dla swojego mężczyzny (lub samej siebie) wolicie go wygrać to koniecznie weźcie w nim udział.


A teraz już do rzeczy, czy, jak mawia Klarka, do brzegu. Rzecz niewielka, niedroga i bardzo potrzebna czyli otwieracz – posłuży i do piwa (dla tych pełnoletnich) i do coli czy orenżady (dla tych nieletnich, o ile orenżadę jeszcze się sprzedaje – dawno nie sprawdzałam ;)). Moje ulubione wzory niestety w większości dotyczą tych pełnoletnich, ale jak już ustaliśmy we wpisie o metrykalnych gadżetach, nawet stosując pokrętną logikę przeczącą prawom matematyki nieletnia już dawno nie jestem.

Otwieracz “Keep calm…” – cena: 17 zł (www.pakamera.pl)

Otwieracz “W piwie siła” – cena: 17 zł (www.pakamera.pl)

Otwieracz “Fajna bryka” – cena: 19 zł (www.pakamera.pl)
Tego rodzaju drobiazgi są moim zdaniem idealnymi, niezbyt zobowiązującymi prezentami na taką okazję jak dzień chłopaka. I oczywiście wiem, że prawdziwy mężczyzna potrafi otworzyć butelkę zapalniczką, o futrynę i pewnie na dziesięć innych sposobów, ale przecież można też to zrobić z klasą przy pomocy takiego właście eleganckiego otwieracza, prawda?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.pakamera.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Pakamera to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję konkurs z prezentami z okazji dnia chłopaka

Następny

Prezentuję naczynia dla naszych facetów

Comments are closed here.