Prezentuję konkurs z prezentami z okazji dnia chłopaka

16 września 2013
zwariowane naklejki dla naszych dużych chłopaków

Połowa września już za nami, pogoda robi się coraz bardziej jesienna, a w kalendarzu prezentowym do dnia chłopaka zostały już tylko dwa tygodnie. To może oznaczać tylko jedno – najwyższa pora rozpocząć tegoroczny cykl wpisów o prezentach z tej okazji. We wpisie inaugurującym tą serię mam dla Was coś absolutnie wyjątkowego! Nie tylko bowiem poznacie pomysł na prezent z tej okazji, ale będziecie też mieli szansę go wygrać w konkursie!

Pewnie jesteście ciekawi szczegółów, prawda? To może zaczniemy od samego pomysłu na prezent. Jeśli Wasz chłopak ma laptopa to jak znam życie albo już zdążył go zarysować albo jego laptop wygląda tak samo jak laptopy jego kolegów i czasem, aż im się mylą, który jest czyj. A gdyby tak móc zaradzić obu tym problemom na raz, a może nawet i jeszcze jednemu dodatkowemu? Za jednym zamachem ukryć rysy, ochronić laptop przed kolejnymi i sprawić, aby się wyróżniał – jest to jak najbardziej możliwe i to przy pomocy stylowego dodatku jakim jest naklejka na laptopa.


Naklejka na laptopa to nic innego jak połączenie ciekawej grafiki, specjalnej folii ochronnej oraz wyjątkowego kleju, przy pomocy którego można ją na sprzęcie zamontować, ale także odkleić kiedy zechcemy ją wymienić na inną. W sklepie crazy-stickers znajdziecie 365 wzorów takich naklejek, co oznacza, iż właściwie na każdy dzień roku można by mieć inną! Poniżej możecie zobaczyć moje ulubione wzory, a pod nimi znajdziecie szczegóły konkursu.  

Naklejka “Myśliwiec” – cena: 28,50 zł (www.crazy-stickers.pl)

Naklejka “Chicago Bean” – cena: 28,50 zł (www.crazy-stickers.pl)

Naklejka “Flaga USA” – cena: 28,50 zł (www.crazy-stickers.pl)

Naklejka “FC Barcelona” – cena: 28,50 zł (www.crazy-stickers.pl)

Co trzeba zrobić, żeby wygrać jedną z takich rewelacyjnych naklejek? Zasady są bardzo proste (tak napisałam za pierwszym razem, a teraz już trzeci raz poprawiam ich opis, więc chyba jednak są bardzo trudne ;)):

  1. Polub na facebooku profil bloga (pierwszy klik) oraz crazy-stickers (drugi klik). Jeśli na facebooku funkcjonujesz pod innym loginem niż tu na blogu albo tu zostawiasz komentarz jako gość anonimowy to koniecznie napisz jakiego imienia i nazwiska/pseudonimu używasz na facebooku, żebyśmy mogli Cię zidentyfikować.
  2. W komentarzu pod tym wpisem napisz jakie motywy/zdjęcia/teksty mogłyby znaleźć się na naklejkach na laptopy, przy czym nie chodzi o Wasze własne zdjęcia, bo crazy-stickers oferuje też zrobienie naklejki z prywatnych zdjęć użytkownika. Zadanie polega na tym, aby zaproponować coś, czego crazy-stickers jeszcze nie ma w ofercie, więc warto najpierw sprawdzić na ich stronie co już mają! Powyżej przedstawiłam tylko kilka ich produktów. Gdybym ja miała coś zaproponować od siebie to powiedziałabym, że brakuje motywów historyczno-wojskowo-bitewnych, a Pan M. bardzo takie lubi.
  3. W komentarzu napisz także jaką naklejkę chciał(a)byś wygrać – to musi być naklejka z obecnej oferty crazy-stickers (może być jedna z tych wyróżnionych powyżej, ale możesz też poszukać na ich stronie i wybrać sobie coś zupełnie innego, tylko koniecznie podaj nazwę tej naklejki w komentarzu).

Na zgłoszenia czekamy tydzień czyli do końca dnia w poniedziałek 23 września 2013 roku – wtedy sponsor nagrody wybierze zwycięzcę. Termin nie jest zbyt długi, ale myślę, że dacie radę, a chcemy umożliwić wysyłkę naklejki jeszcze przed dniem chłopaka. A zatem – do roboty! Czekamy na Wasze pomysły! Im więcej ich będzie tym lepiej, bowiem jeśli liczba zgłoszeń przekroczy 30 wówczas sponsor doda kolejne nagrody do wygrania!


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.crazy-stickers.pl

Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję przegląd międzynarodowych przesądów związanych z prezentami

Następny

Prezentuję drobne upominki na dzień chłopaka

Comments are closed here.