Prezentuję naczynia dla naszych facetów

20 września 2013
komu kawę a komu piwo?

Jakoś tak się złożyło, że większość proponowanych Wam w tym roku prezentów z okazji dnia chłopaka związanych jest z napojami. W poprzednim wpisie opisywałam urocze otwieracze do wszelkich zakapslowanych butelek, a dziś mam dla Was kilka naczyń, które mogą się przydać naszym facetom w rozmaitych okolicznościach i do picia rozmaitych trunków.

Jednak zanim przejdziemy do opisu bohaterów dzisiejszego wpisu przypominam o konkursie, w którym możecie wygrać innego rodzaju prezent z okazji dnia chłopaka. Chyba wreszcie opis zasad konkursu jest jasny, bo pojawiło się już parę zgłoszeń spełniających wszystkie warunki, ale ponieważ nie liczy się kto pierwszy tylko kto będzie miał najciekawszy pomysł to nie jest jeszcze za późno, aby nadesłać swoją propozycję.


A teraz już o naczyniach. Choć w podtytule wpisu pierwsza pojawia się kawa to niejako nawiązując po poprzedniego wpisu muszę zacząć od zdjęcia kufla do piwa – bo przecież jak już się tą butelkę (w domyśle: piwa ;)) otworzy eleganckim otwieraczem to wypadałoby również przelać je do eleganckiego naczynia zamiast pić z gwinta! A skoro kufel zawiera nawet wezwanie do picia to chyba nie sposób mu się oprzeć, prawda? 

Kufel “Piwo po pracy” w kartoniku – cena: 24,90 zł (www.spodlady.com)

Kubek “Ministerstwo głupich…” – cena: 19 zł (www.spodlady.com)

Kubek barowy XXL “Pan Kierownik” – cena: 24,90 zł (www.spodlady.com)
Kubek “Bolek i Lolek” chłopaki – cena: 22 zł (www.spodlady.com)

Do kawy natomiast doskonale nadadzą się kubki – ten z ministerstwem głupich kroków to oczywiście odniesienie do słynnego skeczu Monty Pythona, natomiast pan kierownik znalazł się tu trochę w nawiązaniu do kubka pani kierowniczka, który jak wykazała blogowa sonda jest wymarzonym kubkiem większości kobiet. Za to ostatni z kubków ma szansę stać się ulubieńcem chłopaków, bo który by nie chciał buziaka? Na koniec natomiast mam dla Was małą zagadkę. Pan M. dostanie w dniu chłopaka dwa z powyższych czterech kubków – zgadniecie które?


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.spodlady.com
Tagi:

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję drobne upominki na dzień chłopaka

Następny

Prezentuję powtórkę materiału z okazji dnia chłopaka

Comments are closed here.