Prezentuję powtórkę materiału z okazji dnia chłopaka

25 września 2013
oraz rozwiązanie konkursu

Zanim przejdziemy do powtórki materiału z okazji dnia chłopaka wypada ogłosić rozwiązanie blogowego konkursu! Otóż, jak się okazało ostatni faktycznie będą pierwszymi i ostatnie zgłoszenie w konkursie okazało się być tym zwycięskim – wielkie gratulacje dla Roberta Nowakowskiego (sponsor nagrody skontaktuje się z Tobą bezpośrednio w celu ustalenia szczegółów jej dostarczenia). Wszystkim dziękuję za udział i obiecuję następnym razem lepiej opisywać zasady udziału w konkursie 😉

A teraz już pora na powtórkę materiału – te wpisy powtórkowe to już mała tradycja; był taki z okazji Dnia Matki, a później z okazji Dnia Ojca, więc pomyślałam sobie, że Dzień Chłopaka też na niego zasłużył, zwłaszcza że w ostatnim czasie znalazłam kilka nowych wersji opisywanych już na blogu pomysłów na prezenty, którymi chciałabym się z Wami podzielić.


Zacznijmy może od słodkiego drobiazgu, który zainspirował mnie do stworzenia tego wpisu. Być może pamiętacie jak przed ubiegłorocznymi Świętami odkryłam czekoladki o niesamowitych kształtach. Ostatnio firma je produkująca zyskała w moim prywatnym rankingu najlepszych prezentowych sklepów dodatkowe punkty za specjalną serię męskich czekoladek z okazji dnia chłopaka! Można u nich zamówić czekoladowe BMW, Porsche czy inne cuda techniki, ale mnie najbardziej spodobała się ta skrzyneczka na narzędzia – w sam raz dla każdego, nawet najbardziej nieudolnego, majsterkowicza, prawda?  

czekoladowa skrzynka z narzędziami
Skrzynka z narzędziami – cena: 44,94 zł (www.chocolissimo.pl)
brelok super faceta
Brelok super faceta – cena: 19 zł (www.yego.pl)

top gear igrzyska zimowe
Top Gear – Igrzyska zimowe – cena: 10,49 zł (www.merlin.pl)
A pozostałe propozycje? Skoro wpis o breloku swego czasu tak się Wam spodobał to nie wypadało przy tej okazji pominąć tego gadżetu – prezent to niewielkie i niedrogi, ale kiedy pokazałam Panu M. ten rewolwer to od razu mu zaiskrzyły oczy. Na zakończenie natomiast absolutnie muszę Wam donieść, że można wreszcie dostać w Polsce mój ulubiony odcinek przygód niezwykłych pasjonatów motoryzacji czyli igrzyska zimowe w wykonaniu samochodów! Jeśli Wasz chłopak przegapił występ tej trójki na Stadionie Narodowym to gwarantuję, że to DVD mu to zrekompensuje i to z nawiązką!

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.chocolissimo.pl, www.yego.pl oraz www.merlin.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów ChocolissimoMerlin to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , , ,

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję naczynia dla naszych facetów

Następny

Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich dziewczyn

Comments are closed here.