Prezentuję ściągawkę dla zapominalskich dziewczyn

29 września 2013
Dzień chłopaka już jutro (dziś)*

Wpisy świągawkowe, podobnie jak wpisy powtórkowe w stylu ostatniego posta, mają już swoją małą tradycję na blogu. W marcu była ściągawka dla zapominalskich mężczyzn, w czerwcu ściągawka dla zapominalskich dzieci, więc dziś czas na ściągawkę dla zapominalskich dziewczyn! Jeśli w czasie kiedy ja pakuję prezent dla Pana M. z okazji jego święta i obmyślam fantazyjny sposób jego wręczenia, dopiero orientujecie się, że wypadałoby na jutro/dziś mieć coś dla swojego mężczyzny, to pocieszę Was – macie jeszcze szansę!

Co więcej macie szansę nie tylko uratować swój honor wręczając chłopakowi pierwszy z brzegu produkt kupiony w empiku czy innym wszystkomającym sklepie, ale macie nawet szansę na uczynienie Waszego prezentu najlepszym jaki on kiedykolwiek dostał. Warunek jest tylko jeden – omijajcie empik i inne wszystkomające sklepy, a skupcie się na poniższych poradach. Gotowe? To startujemy!


Idealnym prezentem last-minute, który pojawia się w większości wpisów ściągawkowych, są prezenty-przeżycia. Można je w 3 minuty kupić przez Internet i wydrukować odpowiedni voucher, a ich wybór jest tak ogromny, że właściwie dla każdego chłopaka i każdej kategorii cenowej znajdzie się coś odpowiedniego. Ostatnio przyjemnie się zdziwiłam przeglądając stronę Wyjątkowy Prezent, gdzie już za 29 zł możecie zafundować swojemu mężczyźnie zwiedzanie stadionu Legii, co powinno być atrakcją dla każdego kibica piłkarskiego w tym kraju. Oczywiście w tym i w innych serwisach tego rodzaju, takich jak KatalogMarzeń.pl, nie brak też propozycji testowania różnego rodzaju pojazdów, broni czy trunków – słowem dla każdego coś miłego.

A jeśli macie choć odrobinę talentu i inwencji to macie jeszcze całą noc lub cały dzień, aby stworzyć coś wyjątkowego – wystarczy zwykły biały T-shirt i trochę farby, a może z tego powstać niepowtarzalny element garderoby albo trochę produktów spożywczych i talenty Nigelli, aby zafundować swojemu chłopakowi wyjątkowy wieczór, a po nim… znacie to powiedzenie, że kobieta powinna być kucharką w kuchni, damą w salonie i …


* oczywiście to zależy kiedy przeczytacie ten wpis – dzień chłopaka jest w tym roku w poniedziałek 30 września czyli kiedy to piszę jutro 😉

P.S. Zdjęcie pochodzi ze strony www.wyjatkowyprezenty.pl

Zawarte w tym wpisie linki do serwisów KatalogMarzeń.pl oraz www.wyjatkowyprezent.pl
to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie
dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z
tego tytułu
prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje
zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo
wdzięczna za korzystanie z tych linków.
 
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję powtórkę materiału z okazji dnia chłopaka

Następny

Prezentuję drobiazgi dla kujonów

Comments are closed here.