Prezentuję kubki dla ludzi z poczuciem humoru

29 października 2013
Dla Andrzeja mleczko…

Nie wiem czy pamiętacie dowcip, z którego pochodzi podtytuł dzisiejszego wpisu, bo jest on już dosyć stary, ale swego czasu bardzo go lubiłam. W dowcipie jest tak: wchodzi czterech gości do baru i jeden z nich mówi: ‘Dla mnie piwo, dla Franza kawka, dla Andrzeja mleczko, a dla Helmuta cola’. Jakoś zawsze mnie on śmieszył i przypomniał mi się dziś gdy zdecydowałam o czym będzie ten wpis.

Kiedy w czasie dnia przeprowadzałam facebookową sondę czy kontytuować wątek świąteczny rozpoczęty poprzednim wpisem czy niekoniecznie odpowiedzi były mieszane (łącznie z sugestią, abym napisała o prezentach na święto zmarłych!). W związku z tym postanowiłam zaprezentować Wam dzisiaj kilka kubków, które będą rewelacyjnymi prezentami dla osób z poczuciem humoru. Mogą oczywiście w roli tych prezentów wystąpić pod choinką, ale wcale nie są jakieś wybitnie świąteczne.  


Jak mogliście domyślić się na podstawie cytowanego na wstępie dowcipu, kubki zdobią rysunki Pana Andrzeja Mleczki. Choć lata kiedy był dyżurnym rysunkowym satyrykiem tego kraju już dawno minęły, wciąż z wielką przyjemnością oglądam jego dzieła i gdy tylko zobaczyłam te kubki od razu postanowiłam jeden z nich podarować Panu M. – zgadniecie który?   

Kubek Andrzeja Mleczki Misiu – cena: 30 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Kubek Andrzeja Mleczki Milczenie – cena: 30 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Kubek Andrzeja Mleczki Obraz 3D – cena: 30 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Kubek Andrzeja Mleczki Hipopotam – cena: 30 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

A teraz kilka słów ostrzeżenia – ze względu na charakter tych obrazków kubki te nadają się na prezent tylko i wyłącznie dla osób, które mają poczucie humoru! Osoby pozbawione tej niezwykle ważnej i pomocnej we wszelkich aspektach życia (w tym w byciu szczęśliwym rodzicem) cechy raczej nie docenią takiego prezentu.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję wyjątkowo wczesny początek sezonu świątecznego

Następny

Prezentuję raport o świątecznych zakupach 2013

  • ja w ogóle uważam, że kubki to są najlepsze prezenty na świecie i o ile kubki się nie powtarzają, to kubków nigdy nie jest zbyt wiele! 😀 dalej piję kawę w kubku od Ciebie. :)

    • Jak to miło przeczytać, że kubek ode mnie wciąż jest w użytku! I absolutnie się zgadzam, że kubki są świetnymi prezentami dlatego w najbliższym czasie pojawi się tu nawet mały przegląd kubków, które polecam jako świąteczne podarunki

  • trzeci ! (ja) podarowałabym trzeci :-)

    • Ja wybrałam inny niż trzeci, ale on faktycznie też jest rewelacyjny :)

  • ja uwielbiam wszelakiego rodzaju kubki ,nagromadziłam ich sporą ilość ,taką że musiałam się pewnej jej części pozbyć bo za bardzo zagracała szafki kuchenne 😉 nie przepadam za piciem w filiżankach lub szklankach, kubek to jest to ! Teraz jestem na etapie poszukiwania kubka dla mojego męża na prezent właśnie, problem w tym że on chciałby duży ale zwykły prosty bez żadnych ozdóbek, obrazków, napisów i tu jest pies pogrzebany bo kilka takich mega kubków o litrażu 550 ml widziałam w sklepach ale zwykłego gładkiego nie ma nigdzie :(((( a imieniny męża już za tydzień buuuu….

  • dowcipu nie słyszałam, jest świetny 😉 a kubek 3D najbardziej mi się podoba 😉

    • Może dowcip był popularny tylko w naszej okolicy 😉 najważniejsze, że choć stary wciąż się podoba!