Prezentuję wyjątkowo wczesny początek sezonu świątecznego

23 października 2013
Czy słyszycie już dzwoneczki reniferów?

W pierwszym roku działalności bloga z rozpoczęciem cyklu wpisów świątecznych doczekałam do tak zwanego czarnego piątku. W ubiegłym roku inauguracja sezonu świątecznego miała miejsce wcześniej, bo już 11 listopada, ale w tym roku chyba pobiję jakiś rekord zaczynając dzisiejszym wpisem świąteczne szaleństwo na blogu. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno – to wszystko wina jednego z moich ulubionych sklepów, bo tak naprawdę początek tegorocznych wpisów świątecznych miał wyglądać zupełnie inaczej.

Jeśli czytając powyższe zdanie pomyśleliście, że w jakimś centrum handlowym wywieszono już świąteczne dekoracje albo usłyszałam piosenki z dzwoneczkami to muszę Was wyprowadzić z błędu. Odkąd bowiem w naszym życiu pojawiła się Oleńka moje wizyty w centrach handlowych stały się mniej częste, a za to jeszcze bardziej zorganizowane (pamiętacie moje sposoby na świąteczne zakupy bez stresu? teraz podchodzę tak do każdych zakupów!). Za to buszowanie w internetowych sklepach to ostatnio prawie mój drugi zawód! A jak wiedzą wierni czytelnicy tego bloga jeden z moich ulubionych sklepów czyli Tchibo, co tydzień wprowadza nową kolekcję, więc co najmniej raz na tydzień odwiedzam jego stronę internetową. I kiedy dziś zobaczyłam, że najnowsza kolekcja nosi nazwę “Przygotowania do Świąt” po prostu musiałam o niej tu napisać, prawda?


Choć co roku Tchibo wprowadza na rynek kilka kolekcji typowo prezentowych – na ogół w jednym tygodniu dla niej, a w innym dla niego – na nie pewnie trzeba będzie tradycyjnie poczekać do końca listopada lub początku grudnia. Już teraz natomiast można zaopatrzyć się w tym sklepie w różnego rodzaju akcesoria do pieczenia świątecznych specjałów, pakowania świątecznych prezentów, ozdabiania domu czy pisania świątecznych (i nie tylko) kartek. Poniżej znajdziecie zdjęcia tych rzeczy, które najbardziej mi się spodobały w tej najnowszej kolekcji; część z nich doskonale sprawdzi się także właśnie w roli prezentów – szczególnie polecam te puszki na ciasteczka (swego czasu moja Mama dostała podobną na słynne pierniczki) oraz świąteczne dekoracje. Gdyby Wam także wpadły one w oko to warto zdecydować się na zakup na www.tchibo.pl i to koniecznie jeszcze w tym tygodniu, bo dzięki promocji “zakupy taniej o VAT” można oszczędzić aż 23% od podanych cen (pamiętacie moje sposoby na minimalizowanie świątecznych wydatków? one także pozostają aktualne!).  

Puszki na ciastka, 2 sztuki – cena: 49,95 zł (www.tchibo.pl)

 

Dekoracyjne taśmy klejące, zestaw 12-częściowy – cena: 49,95 zł (www.tchibo.pl)

Dekoracja LED (Choinka lub gwiazdka) – cena: 59,95 zł (www.tchibo.pl)

Zestaw kart “kolory”, 30 kart – cena: 39,95 zł (www.tchibo.pl)

Osoby uważające, że jest za wcześnie na myślenie o Świętach i prezentach to niniejszym informuję, iż od jutra do Wigilii są jedynie dwa miesiące! A jeśli tak jak ja jesteście odpowiedzialni za wymyślenie, kupienie i zapakowanie prezentów dla kilkunastu osób to warto sobie ten wysiłek (i organizacyjny i logistyczny i finansowy) rozłożyć w czasie. Tym bardziej, że zgodnie z szóstą zasadą mojej prywatnej teorii prezentowej, aktualną nie tylko w okresie przedświątecznym, nigdy nie jest za wcześnie na rozmyślanie o prezentach! Uwierzcie lub nie, ale pierwsze prezenty, które w tym roku znajdą się pod choinką dotarły do naszego domu wczoraj i to też z Tchibo 😉


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.tchibo.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Tchibo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję zestaw dla prawdziwego mężczyzny

Następny

Prezentuję kubki dla ludzi z poczuciem humoru

 • przez Ciebie nie czytam "Świat przedstawiony a funkcja poznawcza dzieła literackiego", tylko oglądam… chcę prawie wszystko!

  • Powiem Ci ParanoJa, że tytuł tego dzieła co masz czytać nie brzmi zbyt interesująco 😉 A czy to 'prawie', którego nie chcesz to te włóczki czy zaskoczysz mnie informacją, że na drutach też robisz?

 • Piękne, absolutnie wszystko :-). Już biegnę na stronę Tchibo :-)

  • Na stronie jest jeszcze więcej piękności – nie mogłam tu wszystkiego pokazać niestety. I naprawdę opłaca się zrobić zamówienie w tym tygodniu z tą 23% zniżką. Aha i niestety Tchibo mi nic nie płaci za tak wspaniałą reklamę :(

 • wyjątkowo wczesny, indeed. wyjątkowo :-)

 • J.

  Tak szybko? :)

 • Kate, J. wyjątkowo wcześnie i tak szybko, bo it's never too soon to think about Christmas presents :) przecież większość z nas w Wigilię będzie żałować, że nie ma więcej czasu na zorganizowanie prezentów …

 • W tym roku przybyło mi osób do obdarowania- uroki założenia rodziny, więc też zaczynam o tym myśleć :)

  • To gratuluję założenia rodziny i zachęcam do zaglądania tutaj w poszukiwaniu prezentowych inspiracji :)

 • Uwielbiam Tchibo… ale te ceny… rzeczy mają piękne :) do dziś choruję na pojemniki na proszek i na kostki do zmywarki :)

  P.S. Już pierwszy prezent kupiony?? Wow :) czyli tłumy w centrach handlowych w okolicach dwudziestego grudnia nie mają się Ciebie co spodziewać ;D

  • Mi, tak jak pisałam w tym tygodniu ceny będą o 23% niższe jeśli kupisz te rzeczy przez internet, a to już spora oszczędność. A co do centrów handlowych w okolicy 20 grudnia to polecam lekturę wpisu o moich sposobach na świąteczne zakupy bez stresu http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/11/prezentuje-moj-sposob-na-swiateczne/ – tam jest szczegółowy opis tego jak podchodzę do świątecznych zakupów.

 • Jej, po tasiemki do pakowania prezentów na pewno zawitam :)

  • Tych tasiemek jest tam kilka rodzajów, ale nie mogłam wszystkich pokazać na blogu, więc na pewno tam coś dla siebie znajdziesz :)

 • ziraffa

  Bardzo ładne wstążki, podobne widziałam też w tigerze.