Prezentuję zestaw dla prawdziwego mężczyzny

17 października 2013
Lodowiec w nietypowej formie

Ostatnimi czasy trochę rozpieszczam Pana M. prezentami – trudno coś na to poradzić skoro w okresie od początku sierpnia do połowy października przypadają kolejno: nasza rocznica ślubu, jego imieniny, dzień chłopaka i jego urodziny. Niezła kumulacja, co? Właśnie ze względu na takie nagromadzenie tych okazji (i co tu kryć zbliżające się po nich wielkimi krokami Święta) obmyślaniem prezentów dla Pana M. – zgodnie z szóstą zasadą mojej prywatnej teorii prezentowej – zajmuję się właściwie przez cały rok. W tym roku szczególną uwagę przywiązywałam do prezentu urodzinowego, gdyż były to jedne z tych okrąglejszych urodzin. I muszę powiedzieć, że prezent udał mi się niesłychanie, bowiem odkąd w weekend został wręczony jest właściwie w codziennym użytku i niezmiennie wywołuje zachwyty.

I teraz Was zdziwię. Prezentem tym nie jest bowiem żadna zabawka dla dużego dzieciaka ani oryginalny sprzęt dla podróżnika czy maniaka komputerowego, lecz przedmiot, który można by zakwalifikować do kategorii wyposażenia domu (aczkolwiek raczej eleganckiego). Jak to możliwe, aby taka rzecz tak bardzo cieszyła mężczyznę? To proste – musi służyć do jednej z jego ulubionych czynności i jednocześnie nawiązywać do jednego z jego ulubionych motywów!


Zacznijmy może od tych motywów – wierni czytelnicy bloga z wpisu o Frozen Planet mogą pamiętać, iż Pan M. jest wielbicielem rejonów polarnych i wszystkiego co z nimi związane. Z tego względu każdy prezent w jakikolwiek sposób nawiązujący do tej tematyki od razu dostaje +100 punktów w rankingu. A jakie są ulubione czynności Pana M.? No cóż jest ich kilka i pewnie nie wszystkie nadają się do opisania na tym blogu, ale na potrzeby tego wpisu istotna jest informacja, iż od kilku lat Pan M. stał się prawdziwym smakoszem whisky. A ponieważ tak się jakoś złożyło, że w naszym domu, wśród mnóstwa różnego szkła, szklanek do tego trunku brakowało to postanowiłam podarować mu taki oto przepiękny zestaw do whisky o wdzięcznej nazwie Glacier (czyli lodowiec). 
Zestaw do whisky Glacier (karafka + 6 szklanek) – cena: 325 zł (www.ajmara.pl)

Powyższy zestaw jest wykonany z tradycyjnego szkła kryształowego, jest ciężki i masywny (w sam raz dla prawdziwego mężczyzny), a kształtem i fakturą nawiązuje oczywiście do bryły lodu. Tradycyjnie, przy opisywaniu tego rodzaju szkła, muszę napisać, że choć powyższe zdjęcia są śliczne, to moim zdaniem nie oddają prawdziwego piękna tych przedmiotów. W wieczornym świetle, napełnione szlachetnym trunkiem i szklanka i karafka wyglądają po prostu bajecznie. I wierzcie mi, że nie jest to tylko moja ocena. Pan M. czerpie teraz wieczorami prawdziwą przyjemność nie tylko z tego co pije, ale także z tego w czym! Z tego właśnie względu jest to moim zdaniem idealny pomysł na prezent, a biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet także chętnie sięga po whisky, jeśli państwo młodzi dobiorą się pod tym względem to  zestaw ten sprawdzi się także doskonale jako prezent na ślub.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.ajmara.pl

Wpis jest wynikiem współpracy ze www.ajmara.pl,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.
Tagi:

Kategoria: , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję bardzo nietypową kopertę dla Młodej Pary

Następny

Prezentuję wyjątkowo wczesny początek sezonu świątecznego

Comments are closed here.