Prezentuję 7 podarunków dla babci-domatorki i rozrywkowego dziadka

12 stycznia 2014
czyli sprzęt dla seniorów marznących, pijących i grających
Choć jak słusznie zauważyła Moaa – w poprzednim wpisie przedstawiłam najlepszy chyba rodzaj prezentów dla dziadków, to nie myślcie sobie, że to wyczerpało mój asortyment pomysłów na prezenty z okazji święta seniorów rodu. Absolutnie tak nie jest i na dowód tego mam dziś dla Was kolejną siódemkę prezentów.
O ile jednak poprzednia siódemka była bardzo uniwersalna i właściwie każdy prezent z wnukami w roli głównej nadaje się i dla babci i dla dziadka, o tyle w dzisiejszym zestawie pewne przedmioty będą już zdecydowanie bardziej babcine niż dziadkowe.
Choć w tytule wpisu wspomniałam o babci-domatorce i rozrywkowym dziadku to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w duchu równouprawnienia i babcia korzystała z rozrywkowych gadżetów z poniższego zestawu!

A co znajdziecie w tym zestawie?

  1. Prezent typowo babciny czyli taca do serwowania z odpowiednim napisem – “Najlepsza babcia pod słońcem” (Taca dla najlepszej Babci pod słońcem, cena: 64 zł, www.pakamera.pl).
  2. Koc z polaru dla marznącego seniora – przyda się i babci i dziadkowi, zwłaszcza o tej porze roku (Liamaria pled, cena: 29,99 zł, www.ikea.pl/pl).
  3. Karty do gry (niekoniecznie w Canastę) lub układania pasjansa w długie zimowe wieczory. Mi karty zawsze będą kojarzyć się z moimi Babciami, ale na pewno wielu dziadków też znalazłoby dla nich zastosowanie (Canasta – karty do gry, cena: 42,99 zł, www.merlin.pl).
  4. Pudełko na herbatkę czyli jeden z ulubionych drinków starszych osób. Czy Wasze babcie i dziadkowie też piją tyle herbatek? Jeśli tak to na pewno będą mieli czym zapełnić takie ładne pudełeczko, a sięgając po torebkę zawsze pomyślą o wnuku, który je podarował (Pojemnik na herbatę szary, cena: 65 zł, www.lovely-home.pl).
  5. Sprzęt seniorowi niezbędny czyli radioodbiornik – moja Babcia ma chyba ze trzy! Jeden w kuchni, drugi przy kanapie w pokoju, a trzeci przy łóżku w sypialni. I jak znam życie wcale nie jest wyjątkiem, więc pewnie Waszym babciom i dziadkom też taki sprzęt się przyda (Radioodtwarzacz Philips AZ1046, cena: 179 zł, www.agito.pl).
  6. Maszynkę dla rozrywkowego seniora, a po polsku do tasowania kart, i to w dodatku na korbkę! Idealny gadżet dla babć i dziadków rozgrywających partyjki w gronie znajomych lub z wnukami! Choć osobiście uwielbiam tasować karty ręcznie to wiem, że starszym osobom może to sprawiać kłopot, więc taki podarunek na pewno je ucieszy (Maszynka na korbkę do tasowania kart, cena: 108,89 zł, www.merlin.pl).
  7. I oczywiście małe źródło ciepła czyli termofor. Wciąż nie wiem gdzie Kate zdobyła przepiękny termofor, który od niej dostałam, więc pokazuję Wam ten z Tchibo (oczywiście z małą dedykacją dla Moaa, ze względu na sowę ;)). A wyjaśnień dlaczego to dobry prezent chyba już nie potrzeba, prawda? (Termofor, cena: 34,95 zł, www.tchibo.pl).

I jak wrażenia? Wybierzecie coś z tego zestawu?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.pakamera.pl, www.ikea.pl/pl, www.merlin.pl, www.lovely-home.pl, www.agito.pl oraz www.tchibo.pl
Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Pakamera, MerlinAgito.pl oraz Tchibo to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 prezentów dla dziadków z wnukami w roli głównej

Następny

Prezentuję 7 książek dla babć i dziadków

Comments are closed here.