Prezentuję 7 prezentów dla dziadków z wnukami w roli głównej

9 stycznia 2014
Babcie i Dziadkowie czekają!
Jak to ostatnio słusznie zauważyła Ola – do Dnia Babci i Dnia Dziadka zostały już niecałe 2 tygodnie, więc najwyższy czas spiąć dupkę ;)). Postanowiłam więc zastosować się do tego polecania i rozpocząć cykl wpisów o prezentach dla babć i dziadków – nie tylko naszych babć i dziadków, ale też babć i dziadków naszych dzieci czyli naszych rodziców.
My w tym roku po raz pierwszy obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka w poszerzonym składzie – tzn. po raz pierwszy w te dni świętować będą też nasi rodzice. I choć Oleńka jeszcze nie jest świadoma istnienia tej okazji ani nie wpadła jeszcze w moją prezentomanię (choć pracuję nad tym usilnie ;)) to w jej imieniu zatroszczyliśmy się o to, aby tego dnia babcie i dziadkowie mieli się z czego cieszyć. A co najbardziej cieszy babcie i dziadków?
Odpowiedź jest banalna – widok wnuków! Dlatego w dzisiejszym wpisie mam dla Was 7 prezentów dla dziadków z wnukami w roli głównej; może czasem trochę banalnych, ale niezmiennie wywołujących radość, zwłaszcza starszego pokolenia.

 

1. Na pierwszy ogień idzie kubek ze zdjęciem – niby banał, ale w tej wersji jest on magiczny, tzn. normalnie ma kolor czarny, ale po napełnieniu gorącym płynem pokazuje zdjęcie (oczywiście wnuczka lub wnuczki). Ma też niezłą pojemność (350 ml) i przeznaczony jest do uwielbianej ostatnio latte (Kubek magiczny do latte (czarny) cena: 36,79 zł, www.empikfoto.pl).

2. Magnesy ze zdjęciami czyli nasz wybór. Właśnie takie magnesy ze zdjęciami Oleńki dostaną w prezencie rodzice moi i Pana M. Absolutnie mnie zachwyciły, więc jeszcze dziś zaczynam korespondencję w ich sprawie (Magnesy z Twoim maluszkiem by ewuwka, cena: 55 zł za 6 sztuk w pudełku, http://facebook.com/ewuwka).

3. Z cyklu stare, ale jare czyli pokazywany dawno (2 lata temu!) po raz pierwszy na blogu breloczek ze zdjęciem, tylko tym razem zamiast zdjęcia chłopaka czy dziewczyny proponuję zdjęcie chłopczyka czy dziewczynki. Babcia i dziadek na pewno jakieś klucze mają, więc będzie do czego przyczepić wizerunek wnuczka (Breloczek ze zdjęciem Elsa Philippi, cena: 69 zł, www.czerwonamaszyna.pl).

4. Fotoksiążka czyli Wasze zdjęcia w pięknej, trwałej formie. Ile lat by nie miały wnuki babcie i dziadkowie kochają oglądać ich zdjęcia, więc taki prezent nigdy się nie znudzi (Fotoksiążka, cena zależna od formatu i wielkości, www.pixbook.pl).

5. Czy znacie dziadków, którzy nie lubią opowiadać rodzinnych historii? Ja chyba też nie, dlatego kiedy zobaczyłam to drzewo rodzinne po prostu musiałam Wam je pokazać. Już sobie wyobrażam ile może być niego radości! Oczywiście osoby bardziej uzdolnione mogą się postarać o samodzielne stworzenie takiego dzieła, ale nam mniej utalentowanym pozostaje opcja cyfrowa (Drzewo rodzinne, cena: 94,99 zł, www.mygiftdna.pl).

6. Dla bardziej obeznanych z elektroniką babć i dziadków polecam ramkę cyfrową. Tym sposobem będą mogli mieć na widoku prawie nieograniczoną ilość zdjęć swoich ukochanych wnucząt (Ramka cyfrowa Transcent 8″ PF 830 4GB biała + pilot, cena: 286 zł, www.agito.pl)!

7. I jak to mawiają last but not least, hit naszych Świąt czyli personalizowany kalendarz. Naprawdę nachwalić się go nie mogę, bo stosunkiem ceny do jakości, a zwłaszcza radości bije na głowę wszystkie inne opcje! Styczeń to jeszcze wciąż dobry moment na podarowanie dziadkom kalendarza z wnukami, więc jeśli nie znaleźli go pod choinką to koniecznie przygotujcie taki teraz. A jak się postarcie możecie nawet zdobyć go za darmo w tym konkursie (Kalendarz personalizowany, cena: 20 zł, www.pixbook.pl).

Mam nadzieję, że w tej siódemce znaleźliście jakieś ciekawe propozycje, a jeśli wciąż brak Wam pomysłów to nie rozpaczajcie. W najbliższych dniach pojawią się tu kolejne posty; wstępnie rozważam między innymi wpisy o podarunkach dla babci-domatorki i rozrywkowego dziadka, ale nie wiem czy to nie zbyt stereotypowe, jak sądzicie?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.empikfoto.pl, http://facebook.com/ewuwka, www.czerwonamaszyna.pl, www.mygiftdna.pl, www.pixbook.pl oraz www.agito.pl
Zawarte w tym wpisie linki do sklepów EmpikfotoCzerwona Maszyna, MyGiftDNA.pl oraz Agito.pl to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję moje sposoby na udane Święta

Następny

Prezentuję 7 podarunków dla babci-domatorki i rozrywkowego dziadka

 • nie wiedziałam, że są takie magnesy.
  super sprawa :-)

  • Świetne prawda? Właśnie wybieram zdjęcia Oleńki, które się na nich znajdą i oczywiście już się zastanawiam czy nie zamówić też kompletu dla siebie 😉

 • To jest chyba najlepszy rodzaj prezentów dla dziadków :-)

  • Też tak mi się wydaje :)

 • Ło, magnesy super. Może się skuszę, choć moja Młoda już na tyle duża, ze sama jakieś laurki wykona najpewniej 😉 No i do tego impra w przedszkolu 😉

  • Jak to miło, że Tobie też się te magnesy podobają – moim zdaniem są zachwycające i nie mogę się doczekać kiedy je dostaniemy! A co do laurki – jak już Ola się nauczy rysować to na pewno też będziemy z tej opcji korzystać, tylko imprezy w przedszkolu u nas w grę raczej nie będą wchodzili, bo jedni dziadkowie musieli by jechać ponad 100, a drudzy ponad 300 km…

 • Ola

  Ti drzewo genealogiczne jest fajne, nie widziałam jeszcze takiego czegoś, a mam zakusy, żeby zrobić kiedy takie coś moim dzieciakom i pogrzebać trochę w historii rodziny…

  • Podobno teraz w szkołach często robi się takie drzewa jako projekty na rożne lekcje ale pewnie przyjemniej posiedzieć nad takim drzewem dla samych siebie!

 • Pokazałaś uniwersalne, wzruszające i zawsze trafione prezenty :-) . No i przypomniałaś mi o ramce cyfrowej. Dziękuję :-) !

  • Dzięki za tak miłe słowa Asiu, ale Ty ostatnio też piszesz o świetnych pomysłach na prezenty – rośnie mi konkurencja 😉