Prezentuję 7 walentynkowych prezentów z podtekstem

27 stycznia 2014
It’s all about sex!
W poprzednim walentynkowo-serduszkowym wpisie sugerowałam, iż będę dla Was miała także coś pikantniejszego i nadszedł czas spełnić tę obietnicę. Tak się bowiem składa, iż jeśli chodzi o facetów i Walentynki to w gruncie rzeczy wszelkie prezenty i wszelkie sposoby spędzania tego wieczoru to tylko preludium. Kiedy konsultowałam z Panem M. dzisiejszą siódemkę i zapytałam go co tak naprawdę, jeśli cokolwiek, poza seksem, mężczyzna chce dostać w Walentynki to on odpowiedział, że ‘prezent może być jako zapowiedź’ ;).
prezent z podtekstem
Mam dla Was zatem siódemkę takich zapowiedzi, choć część z nich to właściwie prezenty dla pań, ale z których panowie też będą mieli sporo radości.
 Kilka elementów tej grafiki na pewno wymaga wyjaśnienia, prawda?
  1. Zaczniemy niewinnie czyli od bielizny. Przy okazji pierwszych blogowych Walentynek zamieściłam tu krótki kurs kupowania bielizny – bardzo polecam jego lekturę zaglądającym tu panom. Jak to wtedy ujęłam bieliźnianym prezentem, z którym związane jest najmniejsze ryzyko rozmiarowej wpadki jest koszulka nocna. A tak przezroczysta to raczej więcej pokazuje niż zasłania, więc idealnie pasuje do dzisiejszego wpisu (DKNY Intimates, koszula nocna, czarny, cena: 199 zł, www.zalando.pl).
  2. OK, to jest prezent raczej dla niej – chyba nie chciałabym zobaczyć miny faceta, który wyjmuje z pudełka takie ‘mydełko’. Ale przecież (niektóre) kobiety też lubią prezenty z podtekstem, a mycie rąk czy innych cześci ciała takim gadżetem może dobrze nastrajać na różne harce (Mydlany Przystojniak, cena: 27 zł, www.toys4boys.pl).
  3. Gierki wstępne część pierwsza. Lubicie grać w rzutki? Ja swego czasu, kiedy więcej bywałam w pubach, bardzo tę grę lubiłam, a myślę sobie, że taka jej wersja do użyku domowego (no chyba że ktoś odważny chciałby zagrać w pubie) to bardzo ciekawy pomysł. Odrobina rywalizacji, odrobina aktywności fizycznej i odrobina strip-tease – kombinacja nie do pobicia (Darty Sexy, cena: 29 zł, www.yego.pl)!
  4. Gierki wstępne część druga. Te kości już kiedyś wystąpiły na blogu i to także w ramach cyklu walentynkowego, ale stwierdziłam, że warto je przypomnieć. Trochę w kontraście do dartsów wymagają zdecydowanie mniej aktywności fizyncznej, no i odpada czynnik rywalizacji. Za to można w nie grać w zupełnych ciemnościach, bo same świecą (Kości miłości PL, cena: 15 zł, www.yego.pl)!
  5. Jeden z moich ulubionych gadżetów! Wszyscy pewnie słyszeliście o antystresowych piłeczkach, ale umówmy się, że antystresowe cycuszki to zupełnie inna skala relaksu! Pokażcie mi faceta, który na ich widok się nie uśmiechnie, bo ja takich nie znam (Antystresowe cycuszki, cena: 31,40 zł, www.toys4boys.pl)!
  6. Najpierw słowo wyjaśnienia – absolutnie nie proponuję Wam podarowania swojemu mężczyźnie innej kobiety! Ale zakup takiego stroju dla siebie, zamiast prezentu ‘dla niego’ to właściwie gwarancja udanego wieczoru! O tego typu ubrankach pisałam już w ubiegłym roku, więc nie będę się rozpisywać, ale jeśli macie ochotę przeczytajcie ten wpis sprzed roku (Obsessive Police Dress sukienka, cena: 99 zł, www.nielegalna.pl).
  7. I trzymając się motywu policyjno-kryminalnego, jeden z bardziej sławnych sypialnianych gadżetów czyli kajdanki. Nie zliczę w ilu filmach występowały krępujące sceny związane z tym, że ktoś kogoś przykuł, a potem nie mógł kajdanek rozkuć, więc na wszelki wypadek proszę przetestujcie je ‘na sucho’ przed użyciem w kluczowym momencie… (Kajdanki czerwona, cena: 15 zł, www.yego.pl)

A teraz pytanie do śmiałków – ile z tych gadżetów macie/chcielibyście mieć? Jak znajdą się śmiałkowie to i ja Wam coś wyznam…

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.zalando.pl, www.toys4boys.pl, www.yego.pl oraz www.nielegalna.pl
Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Zalando to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
 
Tagi: , ,

Kategoria: , , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 niebanalnych prezentów z serduszkiem

Następny

Prezentuję kilka pomysłów na walentynkowy weekend

Comments are closed here.