Prezentuję towary spod lady dla babci i dziadka

22 stycznia 2014
Babcia w kuchni, a Dziadek gdzie?
Wierni czytelnicy tego bloga doskonale znają sklep Spod Lady i już po tytule dzisiejszego wpisu mogli się domyślić, że to z niego będą pochodzili bohaterowie dzisiejszego wpisu. Tym razem jednak muszę Was z góry poinformować, iż wpis ten powstał na zlecenie, choć nie pod dyktando, mitycznej Pani Kierowniczki tego sklepu, która dostrzegła potencjał tego bloga i postanowiła dołączyć do zacnego grona współpracujących ze mną firm.
babcia gotuje
A co konkretnie przygotowała Pani Kierowniczka dla naszych babć i dziadków? Prezenty związane z tym, gdzie na ogół spędzają oni czas, z tym że biorąc pod uwagę charakter tego sklepu podejście do tematu jest i trochę ‘z minionej epoki’ i trochę ironiczne. Kobiety mają pierwszeństwo, zatem zaczniemy od babci. Gdzie najczęściej można ją znaleźć? Oczywiście, w kuchni, gdzie przygotowuje smakołyki dla swoich ukochanych wnuków! Dlatego idealnym prezentem dla każdej babci będzie fartuszek widoczny poniżej. Co prawda prezentowałam już kiedyś fartuszek dla Super Babci, ale ten jest o niebo lepszy z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na widoczny na nim uroczy napis (“Gdy Babcia gotuje to wszystkim smakuje!”), a po drugie dlatego, iż jest on naprawdę elegancki, a do tego unikalny. Podobnie jak widoczny poniżej kubek jest bowiem autorskim projektem ekipy Spod Lady.  U nas taki fartuszek dostanie Mama Pana M. jako Babcia Oleńki, która faktycznie spędza w kuchni większość czasu.
Fartuszek “Gdy Babcia gotuje” (cena: 39 zł, www.spodlady.com)

 

 

Kubek porcelitowy “Działkowiec” (cena: 19 zł, www.spodlady.com)

A gdzie jest dziadek? Teorii może być kilka, ale w naszym przypadku, kiedy babcia gotuje to dziadek zamienia się w działkowca. Tata Pana M. czyli Dziadek Oleńki uprawia malutki ogródek przy domku w zabudowie szeregowej, ale ma tam tyle różnych warzyw i owoców, że jest to po prostu niewiarygodne! Dlatego stawiamy na kubek działkowca. Jeśli jednak Wasi dziadkowie mają inne hobby to na www.spodlady.com znajdziecie też kubki dla wędkarza, żeglarza, obieżyświata, a także mola książkowego czy nawet maniaka komputerowego. Tym sposobem chyba żaden dziadek nie pozostanie bez odpowiedniego kubka, prawda?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.spodlady.com
Wpis jest wynikiem współpracy ze sklepem Spod Lady,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanych produktów są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.
Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję ściągawkę dla zapominalnych wnucząt

Następny

Prezentuję 7 niebanalnych prezentów z serduszkiem

 • Ola

  kurcze ale fajny kubek! i super miejsce ten Sklep Spod Lady. moi rodzice mają działkę, więc muszę to zapamiętać (myśmy już wczoraj załatwili dzień babci i dziadka, więc chyba na kolejne święto…)

  • Ola, w Spod Lady dla działkowców oprócz kubka mają też notatniki fajne, tylko aktualnie się wyprzedały – taki gorący towar, że już nawet pod ladą nie ma 😉

 • Baasia

  Fantastyczny fartuszek, mogłabym taki mieć :)

  • Baasiu, fartuszków jest też kilka różnych wzorów z różnymi napisami, bo na babcię to Ty mi jeszcze nie wyglądasz 😉

 • Zanim rozwinęłam dalszą część wpisu odpowiedziałam na pytanie z tytułu.
  Babcia w kuchni, a dziadek na działce albo na rybach. Pomyślałam.
  Rozwijam tekst… tadam! Kubek działkowca i moje myśli przez Ciebie rozwinięte… :)
  To są doskonałe pomysły.

  • Asiu, bardzo się cieszę, że pomysły tak Ci się spodobały, a jeszcze bardziej, że mam czytelników, którzy mają podobne skojarzenia do mnie 😉

 • dzisiaj się trochę poprawię z długością, bo jutro mam cztery kolokwia, a jeszcze nie zaczęłam nauki, więc nigdzie mi się nie spieszy 😀

  ostatnio odkryłam stoisko Spod Lady w toruńskim Copernicusie, więc MI w ramach dodatku do prezentu od Mikołaja dostał Kubek Maniaka Komputerowego. :)

  • aaa! żeby nie było, że zapomniałam – sprzedałaś się! 😀

  • ParanoJa, ten kubek maniaka komputerowego to chyba bardzo trafiony prezent dla MI i aż się sobie dziwię, że nie umieściłam go w 7 prezentach dla nerdów!
   A komentarze o sprzedawaniu się to już się robią nudne 😉

 • O, fajnie, że przypomniałaś mi ten sklep. Muszę zerknąć, co tam jeszcze fajnego mają 😀

  • Mają tam dużo fajnego towaru i aż się zastanawiam czy Pan M. na Walentynki nie dostanie właśnie towaru spod lady, ale oczywiście innego niż te powyższe 😉

 • Sklep jest naprawdę wypasiony. Rozbawił mnie do łez niektórymi rzeczami, a zawsze się zastanawiałam gdzie można kupić te tabliczki z hasłami, bo widziałam je ostatnio w jednym barze. Dobrze, że zajrzałam do tego wpisu mimo, że dzień babci i dziadka już za mną.

  • Morelko, nawet nie wiesz z jaką przyjemnością czytałam Twój komentarz! Sklep jest rewelacyjny i już niejednokrotnie pojawiał się na tym blogu, bo po prostu jest tam mnóstwo rzeczy, które idealnie nadają się na prezenty.