Prezentuję niezwykłą ramkę na niezwykłe fotografie

26 lutego 2014
Insta co?

Używacie Instagramu? Ja miałam moment fascynacji nim w wakacje dwa lata temu, ale tak naprawdę dopiero w ubiegłym roku, trochę za sprawą Oleńki, a trochę w związku z drugim blogiem, zaczęłam coraz częściej robić i edytować zdjęcia przy jego pomocy. I przyznam Wam, że widziałam tylko jedną wadę tej cudownej aplikacji – niemożność przeniesienia tych zdjęć na papier bez utraty ich wyjątkowego charakteru albo żmudnych wycinanek, aby dostosować wydruk do kształtu słynnych kwadracików. Dlatego tak się ucieszyłam kiedy dostałam wiadomość od Instadruk i zobaczyłam ich ofertę.

Jak nazwa wskazuje Instadruk zajmuje się drukowaniem instagramowych zdjęć. Ale robi to na tyle niezwykłych sposobów, że każdy, dosłownie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja mogłam sobie wybrać z ich oferty trzy produkty i będę Wam je prezentować w kolejnych odcinkach. Dziś zaczynamy od najzwyklejszego, ale dzięki temu chyba najbardziej uniwersalnego czyli kwadratowej ramki na kwadratowe zdjęcia – jedno, cztery, dziewięć lub szesnaście, zależnie od Waszego wyboru!

Fotoramka 30×30 cm (cena: 49 zł, www.instadruk.pl)

A teraz pytanie za 100 punktów! Czyje zdjęcia znalazły się w naszej ramce? Oczywiście, że Oleńki! Z uwagi na zbliżające się imieniny Taty Pana M. czyli dziadka Oleńki wybraliśmy kilka ich wspólnych zdjęć, odpowiednio potraktowaliśmy Instagramem i voila – mamy piękny, niepowtarzalny prezent, który na pewno zachwyci solenizanta i zajmie honorowe miejsce w jego pokoju.

Ale zanim pomyślicie, że to tylko kolejny z serii dzieciowych prezentów dla babć i dziadków spojrzyjcie jeszcze raz te zdjęcia poniżej. Jest na nich wszystko – przyroda, jedzenie, wnętrza. Ktokolwiek z Was fotografuje wie, że czasem najciekawsze ujęcia przedstawiają zupełnie niepozorne rzeczy czy miejsca. I szkoda chyba, aby te wyjątkowe zdjęcia istniały tylko w wirtualnej przestrzeni, zamiast zdobić nasze domy czy biura. Co więcej choć ramki i inne produkty wyjątkowo pasują do instagramowych
zdjęć to ja najbardziej można wykorzystać je do zdjęć robionych po
prostu telefonem, aparatem cyfrowym czy lustrzanką, o ile tylko są
zapisane w formie elektronicznej.

  

A w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami Dniem Kobiet pomyślałam sobie, że taka ramka jest najlepszym pomysłem na zebranie w jednym, ale widocznym miejscu zdjęć wszystkich kobiet z danej rodziny, albo wszystkich kobiet, które nas inspirują. Jak Wam się podoba taki pomysł?

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.instadruk.pl

Wpis jest wynikiem współpracy z firmą Instadruk,
jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są
całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.
Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję pomoce dydaktyczne dla maluchów

Następny

Prezentuję kobiecy konkurs na Dzień Kobiet

Comments are closed here.