Prezentuję kobiecy konkurs na Dzień Kobiet

2 marca 2014
Komu prezent, komu?

Jak to już pisałam jakiś czas temu na drugim blogu, jeden z moich ulubionych prezentowych sklepów czyli Czerwona Maszyna sprawił mi wielką radość i przysłał wielkie pudło pełne dóbr wszelakich. Jako dobry człowiek od razu wiedziałam, że częścią z nich podzielę się z Wami moi drodzy czytelnicy. Pierwszy, szybki konkurs z niezwykłym wazonem odbył się jakiś czas temu na blogowym fanpage (dlatego warto go polubić!) i wygrała go Hubisiowa Mama. Dziś pora na drugi konkurs, który ma tę zaletę, iż nie szybkość reakcji się w nim liczy.

Na konkursowym banerku widać nagrodę, ale jeśli nie jesteście pewni co to jest, a przede wszystkim jeśli chcecie wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić, aby ją wygrać koniecznie czytajcie dalej.


Ten niezwykły przedmiot to przepiękne pudełko na biżuterię. Wykonane jest z porcelany i częściowo obleczone pluszowym materiałem, bardzo przyjemnym w dotyku. Do wygrania w konkursie jest jego najelegantsza czyli czarna wersja. Chyba każda kobieta miałaby co do niego włożyć, więc o ile tylko pasuje do stylu jej mieszkania czy domu, będzie idealnym prezentem.

Pudełko na biżuterię Kahla COUTURE touch!
Pudełko na biżuterię Kahla COUTURE touch! – cena: 156 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

  

A co trzeba zrobić, aby to cudo wygrać?

Może najpierw przewrotnie napiszę czego nie trzeba zrobić. Otóż nie trzeba udostępniać banerka konkursowego, choć oczywiście zachęcam Was do tego. Warunkiem konkursu nie jest też polubienie blogowego fanpage ani fanpage Czerwonej Maszyny, ale
będzie mi bardzo miło jeśli to zrobicie. Po pierwsze dzięki temu w
przyszłości będziecie mieli okazję uczestniczyć w tych szybkich,
facebookowych konkursach u mnie, a po drugie Czerwona Maszyna utwierdzi się w
przekonaniu, że warto z tym blogiem współpracować 😉

Aby wygrać wystarczy w komentarzu pod tym wpisem wskazać, który z dotychczas pokazywanych na blogu prezentów z Czerwonej Maszyny najbardziej chcielibyście dostać i dlaczego. Dla ułatwienia poszukiwań dodam, że wszystkie te prezenty oznaczone są etykietką ‘Czerwona Maszyna’. Forma wypowiedzi dowolna – może być krótko i na temat, może być rozwlekle, jak chcecie możecie nawet popełnić na ten temat osobny wpis na swoim blogu i zostawić tu linka. Anonimowych komentatorów proszę o użycie imienia lub nicka, a następnie wysłanie do mnie e-maila podpisanego tym samym imieniem lub nickiem, abym miała do Was jakiś kontakt.

Na zgłoszenia czekam przez cały roboczy tydzień czyli do godziny 18.00 czasu polskiego w piątek 7 marca 2014 roku. Następnie jury (czyli ja i Pan M.) zasiądziemy sobie z winkiem i wybierzemy najlepszą naszym zdaniem odpowiedź. W sobotę 8 marca czyli w Dniu Kobiet ogłoszę na blogu zwycięzcę. A w ramach zachęty dodam jeszcze, że w paczce od Czerwonej Maszyny było sporo drobiazgów idealnych na nagrodę pocieszenia, więc jeśli zachwyci nas więcej niż jedna odpowiedź to może pojawią się dodatkowe prezenty.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję niezwykłą ramkę na niezwykłe fotografie

Następny

Prezentuję 7 drobnych prezentów na Dzień Kobiet

Comments are closed here.