Prezentuję konkursowe prezenty z okazji Dnia Kobiet

8 marca 2014
And the winner is…

I jak tam drogie czytelniczki, miło spędziłyście ten Dzień Kobiet? Mam nadzieję, że Wasi mężczyźni pamiętali o tym święcie i należycie je uczcili. Ja też się postarałam i mam dziś dla Was kilka niespodzianek w okazji naszego wspólnego dnia.

Zgodnie z obietnicą czas na rozwiązanie kobiecego konkursu z okazji Dnia Kobiet. Pan M. i ja byliśmy tak bardzo pod wrażeniem zgłoszeń, że oprócz nagrody głównej postanowiliśmy przyznać też dwie nagrody pocieszenia. Oto wszystkie nagrody:

A teraz pewnie najbardziej ciekawi Was kto co wygrał, prawda?


Nagrodę główną czyli pudełko na biżuterię zdobywa Ola z Usta-Usta za cięty język, który uwielbiam, i wybór konkursowego przedmiotu. Co prawda skoro do tej pory trzymałaś swoje skarby (nie mylić ze Skarbem ;)) w pudełku po lodach to obawiam się, że nie wszystkie zmieszczą się w tym eleganckim przedmiocie, ale mam nadzieję, że wystarczy w nim miejsca na te najcenniejsze.

Pudełko na biżuterię
Pudełko na biżuterię Kahla COUTURE touch! – cena: 156 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

 
Dwie kolejne czytelniczki otrzymują konkursowe wyróżnienia i nagrody pocieszenia.

Pierwsza wędruje do Kate za niezwykłą szybkość reakcji oraz wybór jednego z naszych ulubionych prezentów i to nie tylko w ostatnim roku. Z paczki od Czerwonej Maszyny wybrałam dla Ciebie tę oto wdzięczną zawieszkę na telefon o nazwie Mr. Chin. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

zawieszka do telefonu mr. chin
Zawieszka do telefonu A di Alessi Mr. Chin Czerwona – cena: 60 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Drugą nagrodę pocieszenia otrzymuje Mama Kangurzyca za miłość do zaparzaczek i popcornu. Niestety żadnej zaparzaczki nie było w wielkiej paczce od Czerwonej Maszyny, jednak mam nadzieję, że ten pojemnik na kubek też Ci się przyda. Piszą, że można do niego włożyć cytrynkę, ciasteczko albo zużytą torebkę na herbatę, ale może Ty znajdziesz jeszcze ciekawsze jego zastosowania. 

pojemnik na kubek Koziol A-pril
Pojemnik na kubek Koziol A-pril fioletowy – cena: 21 zł (www.czerwonamaszyna.pl)
Całej trójce laureatek serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie mi swoich adresów korespondencyjnych. Pozostałym uczestniczkom konkursu dziękuję za wspólną zabawę i obiecuję, iż nie był to ostatni konkurs z gadżetami od Czerwonej Maszyny. Jeśli chcielibyście w związku z tym zgłosić jakieś konkursowe postulaty to koniecznie opiszcie je  w komentarzach.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.czerwonamaszyna.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi: ,

Kategoria: , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 drobnych prezentów na Dzień Kobiet

Następny

Prezentuję dziewiątą zasadę mojej prywatnej teorii prezentowej

Comments are closed here.