Prezentuję 7 słodkich prezentów na zajączka

12 kwietnia 2014
Czeko, czeko, czekolada…

Wszechwiedzący Facebook poinformował mnie, że dziś Dzień Czekolady. Czekoladę uwielbiam w każdej postaci i każdego dnia, ale w związku ze zbliżającą się Wielkanocą skojarzyła mi się z prezentami na zajączka. Nie wiem czy w Waszych rodzinach i regionach też kultywowana jest ta tradycja, ale moi rodzice zawsze starali się (i robią to do tej pory, choć już dawno nie jesteśmy dziećmi) podarować coś małego mnie i mojej siostrze z okazji Wielkanocy. Czasem była to książka, czasem inny drobiazg, ale bardzo często były to właśnie słodycze. Jeśli szukacie nietypowych i naprawdę robiących wrażenie zajączkowych słodkości to dobrze trafiliście, bo mam dziś dla Was taką oto siódemkę bardzo słodkich i bardzo pysznych prezentów.

Jestem pewna, że chętnie byście je już zjedli (bardzo przepraszam tych, których wodzę na pokuszenie, bo w Wielkim Poście nie jedzą słodyczy), ale może najpierw przedstawię Wam je trochę bardziej szczegółowo.

Zaczynamy od tytułowego zajączka. Pisanie, że jest słodki to truizm i to podwójny, więc napiszę tylko, że w tej zielonej torebeczce jest też bardzo wiosenny i pasuje do poprzedniego blogowego wpisu o zielonych gadżetach.

Easter Bunny – cena: 27,55 zł (Czekoladki: Easter Bunny)

Skoro zajączek pasował do ostatniego wpisu to tradycyjne wielkanocne jajeczka pasują do przedostatniego (o jajecznych prezentach). W dzisiejszym zestawie znalazły się aż trzy różne propozycje słodkich jajeczek; te mają najbardziej klasyczną formę, ale za to najbardziej oryginalny (karmelowy) smak. Biorąc pod uwagę miłość Pana M. do karmelu zastanawiam się czy nie podarować mu takiego drobiazgu na Wielkanoc.

Easter Caramels Bag – cena: 39,90 zł (Czekoladki: Easter Caramels bag)

A teraz najbardziej ekskluzywna z dzisiejszych propozycji. Ta drewniana skrzyneczka skrywa zestaw czekoladowych jajek, wiosennego kwiatka i radosną owieczkę. Naprawdę trudno się nie uśmiechnąć patrząc na te słodkości, a w tak eleganckim opakowaniu będą idealnym prezentem dla osoby, której chcemy zaimponować (szefowa/teściowa?).

Easter Giftbox – cena: 151,91 zł (Czekoladki: Easter Giftbox)

Wracamy do jajek, ale już w bardziej oryginalnej formie. Nawet dziecko wie, że ptaki składają jajka w gniazdach, ale nigdy wcześniej nie widziałam czekoladowych jajek w czekoladowym gniazdku! W dodatku te akurat jajeczka zrobione są z luksusowej belgijskiej czekolady z nadzieniem z orzechów laskowych. Samo pisanie o nich sprawia, że cieknie mi ślinka!

Easter Nest – cena: 26,20 zł (Czekoladki: Easter Nest)

Był zajączek, były jajeczka, ale nie było jeszcze kurczaczków! A to przecież bez nich nie było by tych jajek (tradycyjny dylemat co było pierwsze jajko czy kura rozstrzygniemy innym razem). Ten zestaw stworków o uroczej nazwie “Easter Crew” czyli załoga wielkanocna rozbawił mnie niesamowicie. Trochę mi się kojarzą z Angry Birds, a Wam?

Easter Crew – cena: 49,90 zł (Czekoladki: Easter Crew)

A te jajeczka, a właściwie ich opakowanie, sprawiły, że prawie spadłam z krzesła. Naprawdę chciałabym zobaczyć minę osoby, która dostanie pudełko wyglądające na zwykłe opakowanie do tradycyjnych jajek, a w środku znajdzie takie czekoladowe cudeńka!

Eggoiste Sixtet – cena: 49,90 zł (Czekoladki: Happy Eggs Sixtet)

I jak to mawiają last, but not least, coś typowo dziecięcego czyli zestaw lizaków. Czekoladowych oczywiście i z motywem wielkanocnego zajączka, kurczaczka wyskakującego z jajka i owieczki lub baranka (ciężko rozpoznać płeć, ach ten gender ;)). Ciekawe czy znalazłoby się dziecko tak zachwycone tymi stworzonkami, że nie zdecydowałoby się na natychmiastową konsumpcję lizaków. Mimo ich uroku raczej w to wątpię.

Lizaki wielkanocne – 3 sztuki – cena: 30,60 zł (Czekoladki: Lizaki wielkanocne – 3 sztuki)

Oczywiście muszę teraz zapytać Was, które z tych słodkości byście wybrali, dla siebie lub na prezent. Sama zdecydowanie kupię te karmelowe jajeczka dla Pana M., a może dorzucę do zamówienia jeszcze coś dla pozostałych członków rodziny. Tylko biedna Oleńka będzie dyskryminowana, bo na razie nie dostaje jeszcze czekolady!

Linki zawarte w tym wpisie to tak zwane linki afiliacyjne.
Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu w tym sklepie otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: ,

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 zielonych gadżetów na wiosnę

Następny

Prezentuję 7 pomysłów na prezent na wieczór panieński

Comments are closed here.