Prezentuję podwójnie słodki prezent na Dzień Matki i nie tylko

27 kwietnia 2014

słodkie fotki + słodka czekolada = podwójnie słodki prezent

Macie już pomysł na prezent dla mamy na Dzień Matki? Sama niedawno zdecydowałam co w maju dostanie ode mnie moja Mama. Będzie to taki sam prezent jaki dałam ostatnio siostrze, choć jednak trochę inny. A że pomysł na prezent jest przedni, a jego realizacja wymaga odrobiny czasu, to postanowiłam się z Wami nim podzielić już dziś, bo może Wy też chcielibyście podarować swoim mamom taki podwójnie słodki prezent.

fotochoco
Fotochoco (cena: 55 zł; SocialDruk)

Wiecie już co to jest? A wiecie jak to zrobić?

Być może pamiętacie wpis o ramkach na instagramowe zdjęcia i złożoną w nim obietnicę, że pokażę inne ciekawe prezenty z fotkami z Instagramu (choć nie tylko). Dziś czas dotrzymać danego słowa i zaprezentować Wam jeden z najbardziej oryginalnych prezentów o jakim kiedykolwiek słyszałam. Oto bowiem mamy czekoladę – trudno to nazwać tabliczką, bo kształt ma dosyć nietypowy jak na tabliczki. Ten kształt jednak wynika z tego co na tej czekoladzie jest czyli ze zdjęć. Kiedy pierwszy raz przeczytałam o czekoladzie ze zdjęciami pomyślałam sobie, że to musi wyglądać i smakować trochę dziwnie, ale wierzcie mi, że tak nie jest! Jeśli chodzi o wygląd to jest on rewelacyjny; zdjęcia są dobrze odwzorowane, a przy ładowaniu ich na stronie SocialDruk działa mechanizm kontrolny, który informuje gdy chcemy dodać fotkę zbyt słabej jakości. W dodatku już po przygotowaniu czekolada pakowana jest w odpowiednie i bardzo dobrze ją chroniące pudełko, aby nie uległa zniszczeniu w transporcie. W kwestii smaku natomiast zacytuję moję siostrę (absolwentkę kursu cukiernictwa w słynnej akademii kulinarnej Cordon Bleu czyli ekspertkę od słodkości): “bardzo było mi szkoda zjeść tę czekoladę, bo chciałam się nacieszyć patrzeniem na nią, ale nie mogłam się powstrzymać, bo była taka pyszna!”.

Czemu cytuję tu siostrę, a nie przytaczam swojej oceny smakowej? Bo jak na razie w naszej rodzinie tylko ona jadła tę czekoladę – dostała ją ode mnie w prezencie na ostatnie urodziny, a że mieszka na drugim końcu świata to nie bardzo miała jak podzielić się z nami tym prezentem. Ale przy okazji wielkanocnego spotkania rodzinnego na Skype pokazała go moim rodzicom i właśnie wtedy zdecydowałam, że moja Mama dostanie taką czekoladę na Dzień Matki. Gdybyście widzieli jak jej się spodobała ta czekolada i słyszeli ile razy mnie pytała skąd się bierze takie prezenty. Oczywiście zamawia się je w SocialDruk, ale tego jej nie zdradziłam, żeby przypadkiem sama sobie takiej nie kupiła. Jestem pewna, że i na Waszych mamach taki podarunek zrobiłby wielkie wrażenie, zwłaszcza jeśli w pakiecie byłaby wspólna kawa.

Fotochoco

Co prawda do Dnia Matki jeszcze prawie miesiąc, ale jeśli też chcecie podarować swojej mamie taki personalizowany i słodki prezent radzę zabrać się za jego zamawianie raczej szybciej niż później. Po pierwsze sam wybór zdjęć do tego typu prezentów zawsze zajmuje trochę czasu, a po drugie produkcja takiej osobistej czekolady jest dosyć skomplikowana i chwilę trwa. W związku z tym czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 10 dni (zależnie od tego kiedy składacie zamówienie, najbardziej opłaca się złożyć je w niedzielę wieczorem). Dlatego właśnie jednym z moich planów na ten weekend jest selekcja zdjęć na czekoladę dla mojej Mamy. Jest z czego wybierać, zwłaszcza że nie trzeba ograniczać się do instagramowych fotek, ale można użyć każdego zdjęcia, które mamy na dysku, o ile tylko jest odpowiedniej jakości. Coś czuję, że wybranie tych 9 zdjęć będzie trudnym zadaniem, ale pociesza mnie myśl, że jeśli bardzo nie będę się mogła zdecydować to zawsze z 18 zdjęć można zrobić dwie czekolady!

Wpis jest wynikiem współpracy z firmą SocialDruk, jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.

 

Tagi:

Kategoria: , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 pomysłów na prezent na wieczór panieński

Następny

Prezentuję 7 gadżetów na majówkę

Comments are closed here.