Prezentuję książkę nie dla każdego

11 maja 2014

Swoją drogą

Mimo wszelkich postępów technologicznych i coraz większej dostępności różnego rodzaju gadżetów książka wciąż jest, a właściwie wciąż może być, jeśli spełnia pewne warunki, jednym z najlepszych prezentów. Te warunki to oczywiście ciekawa treść, elegancka forma i dopasowanie jej do osoby, która ma ten prezent dostać. Swego czasu opisywałam na blogu książkę dla każdego, dziś chcę Wam zaprezentować bardzo dobrą książkę, o której odkąd ją przeczytałam opowiadam wszystkim wszem i wobec, ale która jednak nie nadaje się dla każdego. I to jest, moim zdaniem, jej wielka zaleta.

Tomek Michniewicz “Swoją drogą” (cena około 25 zł (Ceneo)

To nie jest książka dla każdego, bo nie każdego interesuje świat, a zwłaszcza świat inny niż ten pokazywany w telewizyjnych wiadomościach. To nie jest książka dla każdego, bo nie każdy gotów jest zmieniać swoje zdanie o tymże świecie (wyrobione w dużej mierze przez medialne przekazy). To nie jest książka dla każdego, bo nie każdy lubi stawiać sobie pytania.

Ale znając Was trochę z komentarzy, emaili i spotkań wierzę, że jest to książka dla Was. Dlatego chcę Wam ją trochę przybliżyć i dać Wam szansę na wygranie jej bardzo wyjątkowego egzemplarza.

“Zabiorę Cię w dowolne miejsce na świecie. 
Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili.”

Te słowa brzmią jak bajka i spełnienie marzeń każdego, kto lubi podróżować. Te słowa dają początek trzem niezwykłym podróżom opisanym w “Swoją drogą”, ale w pewnym sensie paradoksalnie żadnej z tych podróży nie można by nazwać ani bajką ani spełnieniem marzeń. Nie zdradzę Wam kto, gdzie i dlaczego pojechał, bo moim zdaniem im mniej będziecie wiedzieć zaczynając czytać tę książkę tym lepiej dla Was. Mnie zaskoczyła ona nie raz; najpierw dlatego, że zdarzało się w niej coś zupełnie nieoczekiwanego, a później dlatego, że nie działo się nic szczególnego, kiedy ja oczekiwałam wielkiego przełomu. Jeśli lubicie być tak zaskakiwani, ciekawi Was świat i nie boicie się nowego spojrzenia na rzekomo doskonale znane tematy to po prostu musicie przeczytać tę książkę! Musicie też ją obejrzeć, bo jest to jedna z niewielu tak pięknie wydanych pozycji, z tak dużą ilością naprawdę rewelacyjnych zdjęć wydrukowanych w całości na pięknym papierze, aby nie straciły na jakości. Najlepszą miarą tego jak bardzo zachwyciła mnie ta książka jest to, że oprócz po prostu polecenia jej Wam postanowiłam zorganizować konkurs, w którym możecie ją wygrać. Co więcej, udało mi się na egzemplarzu konkursowym (oraz oczywiście na moim własnym) zdobyć autograf Tomka Michniewicza, więc nagroda jest bardzo wyjątkowa! A co trzeba zrobić aby ją wygrać? Wystarczy w komentarzu do tego wpisu napisać jak odpowiedzielibyście na propozycję z tej książki – dokąd i po co chcielibyście pojechać.

Warunkami konkursu nie są, ale będzie mi bardzo miło jeśli:
– udostępnicie powyższy banerek konkursowy z linkiem do tego wpisu (na swoich blogach, Facebooku – prywatnym czy blogowym);
– polubicie blogowy fanpage;
– polubicie fanpage Tomka Michniewicza (na zachętę do tego ostatniego dodam, że Tomek naprawdę potrafi rewelacyjnie pisać i widać to nawet w tak krótkich treściach jak wpisy Facebooku ;)).

Na Wasze zgłoszenia czekam do końca dnia (czyli do północy) w piątek 16 maja 2014. W weekend Pan M. i ja naradzimy się i wybierzemy zwycięzcę, którego najpóźniej w niedzielę wieczorem ogłoszę w nowym wpisie na blogu.

Czas na szybką decyzję – dokąd chcecie lecieć i po co?

Zawarte w tym wpisie linki to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu polecanej przeze mnie książki otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

 

Tagi: ,

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 pomysłów na prezent dla teściowej

Następny

Prezentuję namiot dla każdego młodego indianina

Comments are closed here.