Prezentuję zestaw dla mamy, która wie lepiej

21 maja 2014
i ma poczucie humoru 🙂

Przyjechałam dziś do mojego rodzinnego Wrocławia i choć zdążyłam spędzić z moimi Rodzicami zaledwie pół dnia przypomniałam sobie o pewnej znanej prawdzie – Mama zawsze wie lepiej! 😉 Dlatego właśnie koniecznie muszę pokazać Wam nową, przygotowaną specjalnie na Dzień Matki, propozycję prezentową od Spod Lady czyli jednego z moich ulubionych prezentowych sklepów.

Ładne, prawda? A w dodatku jeszcze zielone!


Jeśli Wasza Mama także wie lepiej, a do tego ma poczucie humoru to bardzo polecam Wam ten zestaw prezentowy – kubek z odpowiednim napisem oraz herbata, którą można sobie w nim zaparzyć. Tak się składa, że Earl Grey to jedna z ulubionych herbat mojej Mamy, więc postanowiłam dorzucić ten zestaw do czekolady ze zdjęciami, którą już dla niej zamówiłam. Rozważałam też podarowanie go mamie Pana M. czyli mojej teściowej, ale doszłam do wniosku, że to byłoby zbyt ryzykowne, a w dodatku kupiliśmy już dla niej jedną z rzeczy, które pokazywałam Wam w ramach 7 pomysłów na prezent dla teśćiowej.

Zestaw Kubek “Mama wie lepiej” z herbatką Earl Grey – cena: 34,90 zł (www.spodlady.com)

   

Oczywiście można też nabyć sam kubek (wówczas kosztuje 19 zł) albo samą herbatkę (za 14,90 zł), ale moim zdaniem zestaw jest zawsze lepszy niż pojedynczy prezent. A dla zapominalskich spośród Was mam dobrą wiadomość – spokojnie zdążycie jeszcze zamówić te rzeczy przez Internet, a ci z Was, którzy mieszkają w Warszawie lub w Toruniu nawet w sam Dzień Matki mogą kupić je w sklepach stacjonarnych.

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.spodlady.com 

Wpis jest wynikiem współpracy ze sklepem Spod Lady, jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanych produktów są całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.
Tagi:

Kategoria: , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 14 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Następny

Prezentuję 7 (prawie) darmowych prezentów, które ucieszą każdą mamę

Comments are closed here.