Prezentuję bardzo osobistą grę

6 czerwca 2014

Pisałam już kiedyś, że gry to rewelacyjne prezenty, prawda? A ostatnio wspominałam też, że wspaniałymi i wzruszającymi prezentami są różne rzeczy z naszymi zdjęciami lub zdjęciami naszych bliskich. Jak zatem wyglądałby idealny prezent? Byłaby to gra ze zdjęć, taka jak ta.

Gra Memo (cena: 59 zł SocialDruk)

To oczywiście wariacja na temat popularnej gry memory polegającej na poszukiwaniu dwóch kwadracików z takim samym motywem. I choć na powyższym zdjęciu widać słodkie maleństwo to nie jest to prezent tylko dla zakochanych w bobasach rodziców i dziadków co za chwilkę Wam udowodnię.

Wyobraźcie sobie młodą parę, która dostaje w ślubnym prezencie grę memory z ich własnych zdjęć – z dzieciństwa każdego z nich, okresu kiedy się poznali, pokochali.

Pomyślcie jaką radość sprawi podróżnikowi taki zestaw do gry z jego ulubionymi ujęciami z odbytych wypraw.

Zastanówcie się czy znacie jakąś właścicielkę kota, która ma mniej niż 24 zdjęcia swojego pupila i nie chciałby zobaczyć ich w takiej nietypowej formie.

Chyba nie muszę już przekonywać Was o uniwersalności tej bardzo osobistej gry, prawda?

To mam dla Was jeszcze małą garść szczegółów technicznych. Grę memories (podobnie jak pokazywane jakiś czas temu na blogu ramki na instagramki oraz czekoladę ze zdjęciami) możecie zamówić w SocialDruk. Ze względu na trochę skomplikowany proces produkcji czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 10 dni, co warto uwzględnić planując taki prezent. W zestawie jest 48 kart (czyli potrzebne są 24 zdjęcia), które mają wymiary 6,5×6,5 cm. I choć podobnie jak tradycyjne memory, karty mają kształt kwadratu wcale nie oznacza to, iż przygotowując je musicie ograniczać się do zdjęć z Instagrama. Każde zdjęcie z Waszego dysku może być kartą do gry i tylko Wasza fantazja jest granicą tego na jaką okazję i z jakim motywem taką grę podarujecie.

Bardzo jestem ciekawa granic tej Waszej fantazji – może podzielicie się w komentarzach swoimi pomysłami na wykonanie i podarowanie tej gry?

Wpis jest wynikiem współpracy z firmą SocialDruk, jednak wszelkie wyrażone powyżej opinie i oceny opisanego produktu są całkowicie szczere i wyłącznie moje lub członków mojej rodziny.

 
Tagi:

Kategoria: , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 pozytywnych prezentów

Następny

Prezentuję 7 prezentów dla elegenckiego mężczyzny

Comments are closed here.