Prezentuję kilka gadżetów na oblewanie sesji i innych sukcesów

2 lipca 2014
albo po prostu weekend na działce

Choć lata świetlne (prawie) minęły odkąd sama byłam studentką, pamiętam stres związany z sesją. Pamiętam też dowcip o piekle dla studentów – jeśli go nie znacie to napiszcie, a może opowiem Wam go w komentarzach. I co tu kryć pamiętam też opijanie sesji, według słynnej zasady 4xZ czyli zakuć, zdać, zapomnieć, zalać ;)) Dlatego trochę z okazji końca roku akademickiego, a trochę dlatego, że dziś dostałam ważny telefon z dobrą wiadomością, którą należało opić i jeszcze trochę dlatego, że urządzamy sobie kolejny drinkowy weekend na działce, mam dziś dla Was kilka gadżetów służących do picia procentowych trunków.

Zanim zapytam do której kategorii się zaliczacie wypada bliżej przedstawić Wam te pomysłowe gadżety, prawda?

Na początek kieliszki dla tych, którzy oprócz procentów (i to raczej tych wysokich!) lubią też intelektualne debaty i znanych miłośników trunków. Jak widać na zdjęciu na kieliszkach znajdziecie podobizny m.in. Winstona Churchilla czy Oscara Wilda – w takim towarzystwie każda impreza będzie na 100% udana!    

6 kieliszków do wódki TUPG 60 ml  – cena: 69 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

A teraz czas na gadżety dla piwoszy! Nie wiem jak Wy, ale ja latem, szczególnie gdy jest gorąco bardzo lubię wypić zimne piwko. A już szczególnie smakuje mi ono w plenerze. Dlatego kiedy zobaczyłam ten oto cooler do piwa po prostu wiedziałam, że byłby idealnym prezentem dla wszystkich mężczyzn urządzających teraz wspólne oglądanie mundialowych meczy!

Cooler do piwa PARTY – cena: 59 zł (www.yego.pl)

Imprezy z taką ilością alkoholu mają to do siebie, że następnego dnia rano wszyscy zastanawiają się ile dokładnie wypili. I właśnie dla takich wielbicieli statystyk polecam specjalny otwieracz liczący! Trzeba tylko pilnować, aby nikt inny z niego nie korzystał i od razu będzie wiadomo ile się wypiło 😉

otwieracz liczący
Otwieracz liczący – cena: 26 zł (www.yego.pl)

Teraz czas na tradycyjne już głosowanie – wolicie kieliszki do wódki czy gadżety do picia piwa? A może jesteście miłośniczkami wina niezależnie od pory roku i okazji do toastu? Jeśli tak to przeczytajcie wpis o 7 prezentach dla wielbicieli tego szlachetnego trunku, który swego czasu cieszył się dużą popularnością.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.czerwonamaszyna.pl oraz www.yego.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Czerwona Maszyna to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie jakiegokolwiek zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za swoje zakupy, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: ,

Kategoria: , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 koszulek na wakacje

Następny

Prezentuję 7 podróżniczych książek na wakacje

Comments are closed here.