Prezentuję 7 gadżetów na biurko (i nie tylko)

25 sierpnia 2014

Biorąc pod uwagę to ile biurowców buduje się teraz w polskich miastach można odnieść wrażenie, iż wszyscy pracujemy lub pracować będziemy za biurkami. Trochę to wrażenie jest mylne, ale wiele osób czy to w domu czy w biurze przy tym biurku siedzi i na pewno przyjemniej minie im czas pracy jeśli otoczeni będą gadżetami z dzisiejszego zestawienia. To jak, kubek z kawą w ręce i gotowi do lektury?

Dla lubiących ładnie pisać

Na początek gadżet widoczny na tytułowej grafice. Pióro z przedmiotu powszechnego użytku staje się powoli dobrem ekskluzywnym. Mało kto wciąż dużo pisze ręcznie, bo przecież wygodniej jest na komputerze, a dla tej odrobiny notatek od czasu do czasu wystarczy pierwszy z brzegu długopis. A przecież to piórem pisze się najmilej i to pióro nadaje szczególny charakter czynności pisania lub podpisywania. Dlatego uważam, że jest rewelacyjnym prezentem na takie okazje jak rozpoczęcie bądź ukończenie studiów czy awans w pracy!

pióro wieczne hallada silver
Pióro wieczne Hellada Silver 1906 S/F (cena: 209 zł; Galante)

Dla lubiących kalendarze

Jednym z moich ulubionych miejsc do pisania piórem jest kalendarz. A jeśli pomyśleliście, że zwariowałam pisząc o kalendarzu pod koniec sierpnia, bo przecież do Nowego Roku już bliżej niż dalej, to muszę Wam przypomnieć o moich ulubionych, nietypowych kalendarzach. Choć sama zawsze kupowałam 18 miesięczne kalendarze Moleskina gdy tylko się pojawiały (czyli w czerwcu) to nawet we wrześniu wciąż warto w nie zainwestować, bo służyć nam będą aż do końca kolejnego roku! Oczywiście można te kalendarze nabyć w klasycznej czerni, ale co roku pojawia się też kilka edycji specjalnych z różnego rodzaju motywami tematycznymi. W tym sezonie moje serce skradły Peanuts czyli Fistaszki, bo jakoś tak biurowo mi się kojarzą.

kalendarz moleskine peanuts
Kalendarz Moleskine 18M Peanuts kieszonkowy (cena: 60 zł; Fabryka Form)

Dla lubiących przenosić dane

Wiecie, że mam lekkiego fioła na punkcie pendrivów o nietypowych kształtach, prawda? Powinnam chyba zrobić kiedyś wpis o 7 kształtnych pamięciach, bo swego czasu był tu i pendrive-samochodzik i pendrive w kształcie karty kredytowej, ale dziś mam dla Was wyjątkową propozycję. Na pewno pamiętacie z dzieciństwa Smerfy i na pewno wiele dziewczyn marzyło, aby być Smerfetką – jedyną kobietą, o którą zabiega grono małych niebieskich facetów. Dziś można to marzenie w pewien sposób spełnić, a przy okazji wprowadzić do swojego komputerowego zestawu odrobinę koloru!

pendrive smerfy
Pendrive Smerfy 8GB Smerfetka (cena: 69 zł; Fabryka Form)

Dla tych, co nie lubią pracować przy biurku

Choć teoretycznie dzisiejszy wpis poświęcony jest gadżetom na biurko to jednym z moich faworytów w dzisiejszym zestawie jest ta podstawka, która biurko ma raczej zastępować. Ten sprytny gadżet sprawi, że niezależnie od tego gdzie postanowicie pracować na laptopie czy pisać lub szkicować coś odręcznie, będziecie robić to w sposób wygodny. Nawet leżąc w łóżku czy na kanapie wreszcie można będzie pisać nowe blogowe wpisy (albo jakieś mądrzejsze dzieła w rodzaju prac magisterskich czy firmowych raportów) bez narażania się na różnego rodzaju bóle i niedogodności.

podstawka scribe
Podstawka wielofunkcyjna Scribe (cena około 85 zł; Ceneo)

Dla tych, co lubią tablice

Jestem absolutną tablicomaniaczką. Odkąd poszłam na studia w każdym miejscu mojego zamieszkania (i w biurze też) zawsze musiałam mieć tablicę. W większości przypadków była to zwykła, prostokątna tablica korkowa, ale w ramach akcji zawłaszczania sobie gabinetu Pana M. znalazłam takie oto cudo i absolutnie mnie ono zachwyciło. Uważam, że jest piękne, funkcjonalne i idealne na prezent, bo pewnie mało kto sam sobie kupi tablicę za stówkę, a wiele osób chętnie taką rzecz powiesi sobie w gabinecie, czy to tym domowym czy biurowym.

tablica magnetyczna czarna
Tablica magnetyczna czarna Umbra Talk (cena: 99 zł; Interiore)

Dla tych, co lubią kamienie

Kamienie magnetyczne przydadzą się na każdym biurku i do pozbierania spinaczy, i do przytrzymania notatek czy innych drobiazgów, a nawet do zajęcia rąk układaniem z nich wieży, gdy na nic innego nie ma już siły ani ochoty. A do tego są takie piękne!

philippi_195231

Ekspozytor na notatki Philippi (cena: 99 zł; Galeria Limonka)

Dla tych, co nie lubią poniedziałków

Uwielbiam plakaty! Więc gdy Koszulkowo zaczęło swoje kultowe teksty drukować nie tylko na ubraniach czy akcesoriach, ale też na plakatach i to od razu w rozmiarze A2, po prostu musiałam Wam je pokazać. Ten plakat wydaje mi się idealny dla korpoludków i wszystkich, którzy nie lubią poniedziałków.

plakat shitday

Plakat A2 Shitday – Zombien (cena: 45 zł; Koszulkowo)

To jaki mamy dzisiaj dzień?

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
Tagi: , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 uniwersalnych prezentów dla mężczyzny

Następny

Prezentuję plecak dla małego podróżnika

Comments are closed here.