Prezentuję plecaczek dla eleganckiej podróżniczki

1 sierpnia 2014
raczej nie dla backpackerów

Jakiś czas temu, we wpisie o 7 pomysłach na prezent dla teściowej, chwaliłam się, iż moja teściowa dostaje ode mnie naprawdę dobre prezenty. I to jest prawda, choć prawdą jest też, iż czasem do znalezienia tego idealnego prezentu nie wiedzie prosta droga. Tak było w przypadku tego plecaczka dla eleganckiej podróżniczki.

W minioną sobotę Mama Pana M. obchodziła imieniny. I gdy w piątek, lekko spanikowana i ogólnie w słabszej formie, zadzwoniłam do mojej szwagierki z prośbą o jakąś podpowiedź prezentową, a ona nie miała pomysłu, obawiałam się katastrofy. Na szczęście inicjatywę przejęła moja teściowa, która powiedziała, że ona chciałaby się zastanowić nad prezentem dla siebie samej.

Po takim postawieniu sprawy, mogłam skoncentrować się na nabyciu odpowiednio pięknych kwiatów i czekać na dalsze instrukcje. Te nadeszły już wieczorem, kiedy Pan M. usypiał Oleńkę. Okazało się, że jego Mama, która ostatnio stała się podróżniczką, zamarzyła o plecaku, ale nie takim młodzieżowym i sportowym, a takim pasującym do jej stylu. I była zachwycona gdy po kilku kliknięciach znalazłyśmy w Zalando ten oto model. 

Anna Field Plecak brązowy – cena: 119 zł (www.zalando.pl)

Nie powiem, żebym sama chciała podróżować z takim plecakiem, bo ani nie jest odpowiednio duży jak na moje (a teraz już także Oleńki potrzeby) ani nie jest w moim stylu. Ale dla mojej teściowej był idealny. Co więcej gdy wczoraj dostarczył go kurier zadzwoniła powiedzieć, że plecak jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, a to chyba najwyższy komplement dla rzeczy kupowanych przez internet! Jeśli zatem Wasze mamy lub teściowe też lubią podróżować pomyślcie nad tego typu prezentem – może jeszcze przyda się w te wakacje.


P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony www.zalando.pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepu Zalando to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.


Tagi:

Kategoria: , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 gadżetów dla owocożerców

Następny

Prezentuję 7 najlepszych prezentów dla 2-latka

Comments are closed here.