Prezentuję 7 prezentów na parapetówkę

8 września 2014
Czego nie może zabraknąć w żadnym domu?

Wybór prezentu na parapetówkę to czasem trudne zadanie. Możliwe, że nie wiemy w jakim stylu urządzone jest nowe mieszkanie znajomych i nie wiemy co będzie do niego pasowało. Ludzie mają różne gusta, więc i mieszkania urządzają sobie w różnych stylach. Był czas gdy modny był minimalizm, teraz popularny jest shabby chick, a prędzej lub później zastąpi go jeszcze inny trend. Dlatego te 7 prezentów do dzisiejszego wpisu starałam się wybrać tak, aby pasowały do każdego mieszkania i każdego stylu.

Przed dom



Nietypowe wycieraczki były dla mnie swego czasu absolutnym odkryciem. Teraz już chyba trochę spowszedniały, ale wciąż prawdą jest, iż przed wejściem do każdego mieszkania czy domu potrzebna jest wycieraczka, a dużo przyjemniej jest czekać pod drzwiami gdy można na coś ciekawego popatrzeć. W moim dawnym wycieraczkowym wpisie znajdziecie więcej wzorów ciekawych wycieraczek, ale do dzisiejszego zestawienia wybrałam bardzo klasyczną opcję z powitaniem i pożegnaniem, bo ona nie wymaga nawet znajomości żadnych zainteresowań czy upodobań mieszkańców. Witać i żegnać wypada się przecież każdemu!

wycieraczka welcome goodbye
Wycieraczka Ta-Da! Design Welcome Goodbye – cena: 109 zł (www.czerwonamaszyna.pl)





Na imprezę



A teraz moja ulubiona część dzisiejszego zestawienia czyli prezenty na parapetówkę, które można wykorzystać od razu na imprezie! Co prawda parapetówka kojarzy mi się bardziej z piciem niż z jedzeniem (bo skoro można ją urządzić w mieszkaniu, w którym są tylko parapety, to chyba nikt nie oczekuje pięciodaniowego menu!), ale jakieś przegryzki by się przydały. Pomyślcie sobie zatem jaką furorę zrobiłby ten prezent, zwłaszcza w połączeniu z paczkami kukurydzy gotowymi do prażenia!

maszyna do popcornu
Maszyna do popcornu Ariete 2952 Party time – cena: 169 zł (www.czerwonamaszyna.pl)


Na każdej imprezie pojawia się pewien problem. Nikt nie pamięta gdzie odłożył kieliszek z winem czy szklankę z drinkiem i w rezultacie wszyscy wciąż potrzebują nowych naczyń. Niezależnie od tego czy używamy naczyń szklanych czy plastikowych, nie jest to ani ekologiczne ani ekonomiczne. Problem ten można rozwiązać w uroczy sposób przy pomocy zestawu ludzików o wdzięcznej nazwie Party People. Ci mali imprezowicze pomogą wszystkim bezbłędnie rozpoznać swoje szklanki i kieliszki, a jednocześnie wprowadzą trochę koloru do najbardziej nawet minimalistycznie  czy monochromatycznie urządzonego wnętrza.

oznaczenia szklanek i kieliszków
Oznaczenia szklanek i kieliszków Party People – cena: 24 zł (www.fabrykaform.pl)


Do kompletu z tymi ludzikami polecam foremkę na lód z tej samej serii. Każdy wie, że odpowiednia ilość lodu to kluczowa zawartość lodówki na parapetówce, a o ileż przyjemniej (i znów ekologiczniej!) robić lód w takiej foremce niż w plastikowych woreczkach.

foremki do loud party people
Foremki do lodu Party People z serii Cocktail fioletowe – cena: 31 zł (www.fabrykaform.pl)

I ostatni imprezowy gadżet. Shareków jest na rynku całe mnóstwo, ale ja wybrałam taki pasujący kolorystycznie do powyższych foremek, oraz co tu kryć atrakcyjny cenowo. Jeśli Wasz budżet pozwala na większy wydatek to w dawnym wpisie o shakerach znajdziecie kilka innych propozycji, opis tego jak wielką atrakcją był ten gadżet na pewnej imprezie w naszym domu, a także kilka porad w zakresie mieszania drinków i używanego do nich lodu.

shaker
Shaker Vacu Vin – cena: 59,90 zł (www.czerwonamaszyna.pl)

Do szafy



Jedną z największych atrakcji przeprowadzki – szczególnie dla kobiety – jest możliwość nowego stworzenia swojej szafy. Przy pakowaniu się w dawnym lokum krytyczniej patrzymy na pewne rzeczy i zastanawiamy się czy warto je przeprowadzać, a w tym nowym, w nowej szafie, a może nawet garderobie z przyjemnością tworzymy nowy system. W tym systemie zawsze jest miejsce na wyjątkowe kreacje, a one zasługują na wyjątkowe wieszaki, takie jak te.

wieszak z jedwabnym obiciem
Wieszak z jedwabnym obiciem w paski (Komplet 3 szt.) – cena: 49,90 zł (www.zarahome.com/pl/pl)

W ramach parytetu mam też propozycję wieszakową dla panów. Nie wiem jak Wasi mężowie wieszają swoje krawaty, ale Pan M. od pewnego czasu używa tego typu gadżetu i jest z niego bardzo zadowolony. Ja też się z niego cieszę, bo dzięki niemu krawaty zajmują mało miejsca w naszej wspólnej garderobie, a to oznacza więcej miejsca na moje sukienki!

wieszak na krawaty
Wieszak na krawaty – cena: 39,90 zł (www.zarahome.com/pl/pl)

Teraz czekam na Wasz werdykt – czy ta siódemka faktycznie pasuje do każdego typu wnętrza? Czy chcielibyście mieć te rzeczy w swoim mieszkaniu lub domu? 

P.S. Zdjęcia pochodzą ze stron www.czerwonamaszyna.pl, www.fabrykaform.pl oraz www.zarahome.com/pl/pl

Zawarte w tym wpisie linki do sklepów Czerwona Maszyna i Fabryka Form to tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.

Tagi: , , ,

Kategoria: , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję plecak dla małego podróżnika

Następny

Prezentuję 7 drobnych prezentów na Dzień Chłopaka

Comments are closed here.