Prezentuję 7 prezentów dla mistrzów świata

22 września 2014
i innych superchłopaków
Kiedy zaczynam pisać ten wpis mijają właśnie 24 godziny od wielkopomnego wydarzenia jakim było zwycięstwo naszych siatkarzy nad reprezentacją Brazylii w finale mistrzostw świata! Gdy tylko mecz się zakończył i odrobinę opadły emocje, od razu wpadł mi do głowy pomysł na wpis, który po części nawiąże do tego sukcesu, a po części idealnie pasować będzie do cyklu prezentów z okazji Dnia Chłopaka. I tak oto powstało dzisiejsze zestawienie – 7 prezentów dla mistrzów świata!

Gotowi? Do startu… Start!

Zaczynamy oczywiście od medalu! Przecież mistrz świata obowiązkowo musi mieć odpowiedni, złoty medal. Co prawda krążki, które zawisły na szyjach naszych siatkarzy są jedyne i wyjątkowe, ale jeśli chcielibyście aby na szyi Waszego chłopaka też pojawił się medal to możecie urządzić mu prywatna ceremonię i wręczyć takie oto cudo. Oprócz wartości sentymentalnej, ten medal ma też zastosowanie praktyczne – służyć może bowiem jako otwieracz do piwa, która to funkcja przyda się zapewne w trakcie kibicowania przed telewizorem.
medal piwosza
Medal piwosza – cena: 22 zł (www.4gift.pl)

A skoro już jesteśmy przy piwie, które jakoś tak nierozłącznie związane jest z kibicowaniem, to jak już się je otworzy wypadałoby je wypić w naczyniu godnym mistrza, prawda? Znam tylko jedno takie naczynie i oto ono.

kufel do piwa mistrz
Kufel do piwa MISTRZ PICIA PIWA – cena: 27 zł (www.yego.pl)

Jakiś czas temu furorę w Internecie robił filmik z tekstem ‘Kim jestem? Jestem zwycięzcą!’. Te słowa mogli sobie dziś powtarzać wszyscy polscy siatkarze, ale przecież nie tylko oni są zwycięzcami. Jeśli Wasz chłopak też jest zwycięzcą, choćby nawet w piciu piwa czy jedzeniu pączków na czas, to jak najbardziej należy mu się taka oto koszulka.

koszulka jestem zwycięzcą
Koszulka “Jestem zwycięzcą” – cena: 40 zł (Koszulkowo)

Co prawda nie czytałam dzisiejszych gazet, ale jestem gotowa założyć się o kilka złotych, że w wielu z nich pojawiły się dziś teksty o superbohaterach, supermenach i superchłopakach. I tacy oczywiście są nasi siatkarze! Wierzę jednak, że nie tylko oni, ale też Wasi chłopacy, faceci i mężowie. I naprawdę będzie im miło, jeśli dacie im znać, że tak jest. Możecie to oczywiście zrobić werbalnie, ale możecie też do tego celu wykorzystać jeden z poniższych prezentów.

wizytownik acme superhero
Wizytownik Acme SUPERHERO – cena: 129 zł (www.czerwonamaszyna.pl)
spinki do mankietów superman
Spinki do mankietów Superman – cena: 69 zł (www.pakamera.pl)

 

Czekoladki “Super Chłopak” – cena: 27,20 zł (www.chocolissimo.pl)

 

brelok super faceta
Brelok Super Faceta – cena: 19 zł (www.yego.pl)

Myślę, że teraz pozostaje już tylko jedno pytanie – czy Wasz chłopak, facet lub mąż to złoty medalista, mistrz, zwycięzca czy po prostu jest super? Odpowiedź znacie chyba tylko Wy, ale będę bardzo wdzięczna jeśli podzielicie się nią w komentarzach!

Zawarte w tym wpisie linki to w większości tak zwane linki afiliacyjne. Oznacza to, iż jeśli klikając na nie dokonacie zakupu otrzymam z tego tytułu prowizję. Nie zmieni to w żaden sposób ceny jaką Wy zapłacicie za zamówione produkty, a pokaże mi, że doceniacie moje rekomendacje. Będę Wam bardzo wdzięczna za korzystanie z tych linków.
 
Tagi: , , , , , ,

Kategoria: , , , , , , , , ,

Blog jest po przeprowadzce,

więc jeśli zauważysz jakieś błędy, których nie wychwyciłam, napisz proszę do mnie :)

kontakt@prezentujeprezenty.pl

Poprzedni

Prezentuję 7 niegrzecznych prezentów na Dzień Chłopaka

Następny

Prezentuję 7 prezentów dla naszych zuchów

Comments are closed here.